Kaupmeeste Liidu uue tegevjuhina alustab Riin Savi

Kaupmeeste Liidu uus tegevjuht Riin Savi
Kaupmeeste Liidu uus tegevjuht Riin Savi

Eesti Kaupmeeste Liidu juhatus kinnitas viimasel juhatuse koosolekul uueks tegevjuhiks Riin Savi,
kes võtab alates novembrist teatepulga üle enam kui 15 aastat liitu juhtinud Marika Merilailt.
Uue tegevjuhi peamiseks eesmärgiks saab olema liidu rolli edasine tugevdamine kaupmehi puudutavas õigusloome protsessis.

“Kaupmeeste Liit on oma arengus jõudnud etappi, kus soovime panustada senisest enam liidu tegevusse ettevõtjate seisukohtade eest seismisel ning kaubandusvaldkonna edendamisel laiemas ühiskondlikus võtmes,” ütles Kaupmeeste Liidu juhatuse esimees Raul Puusepp. „Riinul on mitmekülgne protsessijuhtimise ja suurte projektide koordineerimise kogemus teadusarenduse valdkonnas ning tema erialased teadmised halduspoliitikast annavad liidu tegevusele huvigrupi esindusorganisatsioonina värske pilgu ja uue fookuse.“

“Kaupmeeste Liidu liikmed on viimastel aastatel tegutsenud üha teadlikumalt ühtse huvigrupina ning on üksmeelsed vajaduses veelgi tugevamalt kaasa rääkida kaubanduse vastutustundliku arengu seisukohalt. See annab ka liidu tegevustele uue perspektiivi nii turvalise kauplemiskeskkonna, tarbijakaitse kui ka uute müügikanalite loomise ning kasutamise küsimustes,“ märkis Riin Savi.

Marika Merilai, kes on tegutsenud liidu juhina alates 2000. aastast, jätkab Kaupmeeste Liidu nõunikuna. „Mul on hea meel anda organisatsiooni juhtimine üle, sest aastatega on liit muutunud arvestatavaks ühenduseks ja vajaliku koostöövõrgustikuga partneriks. Need aastad on olnud väga huvitavad ja mitmekesised, olen kohtunud väga toredate inimestega nii kaubandussektoris kui partnerite seas, mistõttu jätkan liidus meeleldi nõuandjana.“

Riin Savi omab aastatepikkust rahvusvaheliste suurprojektide juhtimise kogemust nii Tartu Ülikoolist kui Tallinna Tehnikaülikoolist, kus ta on tegelenud teadmussiirde korraldamisega ülikoolide ja ettevõtete vahel. Ta on varasemalt töötanud Tartu Ülikooli teadusprorektori nõunikuna ja osalenud väliseksperdina Rahandusministeeriumi töös. Riinul on doktorikraad võrdlevas avalikus halduses  (TTÜ) ja magistrikraad haldusjuhtimises (Konstanzi Ülikool).

Kaupmeeste Liit on asutatud 1996. aastal eesmärgiga esindada ja kaitsta liidu liikmete huve seadusloome protsessis, ettevõtluse arendamisel ja hea kaubandustava põhimõtete süvendamisel. Kaupmeeste Liitu kuulub kokku 54 liiget.

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Kaubandust sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

Tarkvara

Excellent pakub laoettevõtetele terviklikku lähenemist

Pidevalt suurenevate tegevusmahtude ja keerukate tarneahelate tõttu on oluline, et ettevõtte fookus püsiks põhieesmärgil ja ei varjuks tehniliste tegevuste taha. Ettevõtte eri funktsioonide ja osakondade tegevus peab käima käsikäes, sealhulgas raamatupidamine, müük ja laohaldus. Laoarvestus peab kajastuma ka finantsnäitajates ja vastupidi. Kuidas seda lahendada, räägib Excellent Business Solutionsi vanemkonsultant Eva-Mai Saard.

Erply veebipõhine kassa- ja laotarkvara

Erply on veebipõhine kassa- ja laotarkvara, mis on suunatud hulgimüügi, jaemüügi ja teeninduse valdkonnale. Kõik vajalik on standardlahenduses olemas ning lihtsasti juurutatav.

Statistika

E-KAUBANDUS

Teabevara