Südameapteegi ketti hakkab juhtima Katre Kõvask

Südameapteegi juhatuse esimees Katre Kõvask
Südameapteegi uus juhatuse esimees Katre Kõvask

Pharma Holding’u nõukogu nimetas ettevõtte uueks juhatuse esimeheks endise Premia Foods’i juhatuse esimehe Katre Kõvaski.

Südameapteegi keti ühe omaniku Tarmo Laanetu sõnul on Katre Kõvaski näol tegemist hea meeskonnamängijaga, kellel on oskus ehitada tugevat brändi ja organisatsiooni.

Värske juhatuse esimees Katre Kõvask märkis, et pärast 15-aastast kogemust toidusektoris, millest viimane 10 aastat möödus Premia Foods’i arendades, on tema jaoks erakordselt huvitav jätkata apteegisektoris seda ees ootavate muutuste tõttu. Kõvask soovib rakendada oma oskusi Südameapteegi positsiooni kindlustamisel ja jätkusuutlikkuse tagamisel.

„Südameapteegi puhul on mulle sümpaatne ettevõtte ambitsioonikus, tublid töötajad, hea maine ning võimalus selle edendamises kaasa lüüa,” kommenteeris Kõvask oma tööleasumist. 

Tarmo Laanetu sõnul on 2015. aastal ära tehtud suur töö firma konkurentsivõime ja turuosa tõstmisel ning samuti algatatud organisatsiooni jaoks olulisi arendusprojekte. 

Käesoleval aastal avati 8 uut apteeki: Saare Selveri, Pärnu Keskuse, Kuusalu, Rakvere Linna, Nõmme Tervisekeskuse, Maardu Maxima, Teatri Väljaku ja Saaremaa Haigla Südameapteek. 

Südameapteegi ketti kuulub 70 apteeki ja firma annab tööd enam kui 320-le töötajale üle Eesti. Südameapteegil on 12 nõustamisteenust osutavat apteeki ja ainsad valveapteegi teenust osutavad apteegid Tallinnas – Tõnismäe Südameapteek ja Vikerlase Südameapteek. 

Südameapteegi keti holdingettevõtte Pharmaswed AB aktsionärideks on Oskar Svenssson ja Tarmo Laanetu.

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Kaubandust sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

Tarkvara

Excellent pakub laoettevõtetele terviklikku lähenemist

Pidevalt suurenevate tegevusmahtude ja keerukate tarneahelate tõttu on oluline, et ettevõtte fookus püsiks põhieesmärgil ja ei varjuks tehniliste tegevuste taha. Ettevõtte eri funktsioonide ja osakondade tegevus peab käima käsikäes, sealhulgas raamatupidamine, müük ja laohaldus. Laoarvestus peab kajastuma ka finantsnäitajates ja vastupidi. Kuidas seda lahendada, räägib Excellent Business Solutionsi vanemkonsultant Eva-Mai Saard.

Erply tarkvara – iga poepidaja hindamatu abimees

Mäletad, mida su ema sulle õpetas? Pese enne sööki käed, sest see on eluliselt vajalik. Kui ta õpetaks sind tarkvara valima, ütleks ta: võta Erply, sest ka see on eluliselt vajalik.

Statistika

E-KAUBANDUS

Teabevara