Coop Eesti Keskühistu annetas 1917 eurot

Coop Eesti Keskühistu juhatuse esimees Jaanus Viha
Coop Eesti Keskühistu juhatuse esimees Jaanus Vihand

Coop Eesti Keskühistu pöördus tänavuste jõulude eel koostööpartnerite ning äriklientide poole üleskutsega annetada jõulukinkideks planeeritud raha riskioludes kasvavate laste toetuseks. Ettevõte ise tegi samuti jõulukaartide ja kinkide asemel 1917-eurose annetuse Eesti Avatud Noortekeskuste Ühendusele (ANK), kes korraldab riigi toel noortele tasuta huvitegevusi 90-s keskuses üle Eesti.

„Jõulude ajal kulutatakse kingituste valimisele, pakendamisele ning kohaletoimetamisele märkimisväärselt aega ja raha. Mõistlikum on need vahendid suunata heategevusse.  Otsustasime omalt poolt annetada noorte toetuseks sümboolse summa - ühiskaubanduse keskühistu Eestis asutati aastal 1917,“ ütles Coop Eesti juhatuse esimees Jaanus Vihand.

„Oleme juba Coop Eesti ning selle klientidelt ja  partneritelt saanud annetustena tuhandeid eurosid ning täname südamest kõiki toetajaid. Kanname üheskoos hoolt riskioludes kasvavate laste eest ning hoiame kokku, sest kedagi ei tohi ühiskonnas jätta hooleta,“ ütles Eesti ANK tegevjuht Heidi Paabort.

Eesti Avatud Noortekeskuste Ühendus korraldab riigi toel noortele tasuta huvitegevusi 90-s keskuses üle Eesti.  ANKi programm võimaldab märgata ja kaasata noori, kes erinevatel põhjustel on sattunud õigusrikkujate, koolist väljalangenute, töötute või teiste toetust vajajate sekka. 

Coop Eesti koondab endas keskühistut ning 19 piirkondlikku tarbijate ühistut, millel on omakorda kokku ligi 83 000 klientomanikku ehk ühistu liiget. Coop Eestile kuulub 355 kauplust, millest valdava enamiku moodustavad ketikauplused: AjaO, Konsum, Maksimarket, E-Ehituskeskus, Tööriistamarket.

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Kaubandust sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

Tarkvara

Erply tarkvara – iga poepidaja hindamatu abimees

Mäletad, mida su ema sulle õpetas? Pese enne sööki käed, sest see on eluliselt vajalik. Kui ta õpetaks sind tarkvara valima, ütleks ta: võta Erply, sest ka see on eluliselt vajalik.

Excellent pakub laoettevõtetele terviklikku lähenemist

Pidevalt suurenevate tegevusmahtude ja keerukate tarneahelate tõttu on oluline, et ettevõtte fookus püsiks põhieesmärgil ja ei varjuks tehniliste tegevuste taha. Ettevõtte eri funktsioonide ja osakondade tegevus peab käima käsikäes, sealhulgas raamatupidamine, müük ja laohaldus. Laoarvestus peab kajastuma ka finantsnäitajates ja vastupidi. Kuidas seda lahendada, räägib Excellent Business Solutionsi vanemkonsultant Eva-Mai Saard.

Statistika

E-KAUBANDUS

Teabevara