Maxima Eesti kaubandusdirektoriks sai Ðarûnas Baikðtys

Maxima Eesti kaubandusdirektor Ðarûnas Baikðtys
Maxima Eesti kaubandusdirektor Ðarûnas Baikðtys

2015. aasta detsembris määrati Maxima Eesti kaubandusdirektoriks Ðarûnas Baikðtys, kes on kahel eelneval aastal juhtinud Eesti ühe juhtiva jaeketi ostuosakonda.

Maxima Eesti kaubandusdirektori üheks peamiseks ülesandeks on kaupade ja teenuste müügiga otseselt või kaudselt seotud tegevuse strateegiline arendamine. “Mida rohkem ostjaid on kindlad, et just meie oleme see, mis vaja, seda edukamaks võib meie kaubandusketti pidada. Selle saavutamiseks tuleb meie meeskonnal täiustada kaubandustegevuse protsesse vastavalt ostjate vajadustele ja ootustele,” rõhutas Maxima Eesti peadirektor Vygintas Ðapokas.

Eestis tegutsetud 11 aasta jooksul on Maxima loonud kaubandusketi, mis teenindab 75 kaupluse ja e-supermarketi vahendusel keskmiselt 150 000 ostjat päevas. “Soovin rakendada oma enam kui kümneaastast kogemust kaubanduse valdkonnas selle nimel, et kolme aasta pärast oleks meie professionaalne meeskond efektiivsem kui kunagi varem ning ostjad hindaksid meie kaubandusketti maksimaalse teeninduskvaliteedi eest,” selgitas Ðarûnas Baikðtys enda ees seisvaid väljakutseid. “Minu motivatsiooniks on vastutuse tase: juba täna teenindab Maxima Eesti suurimat osa Eesti elanikke.”

Oma karjääri Maximas alustas Ðarûnas Baikðtys 2005. aastal Leedu kaubandusketis. Kaheksa aastaga on ta omandanud töökogemusi assistendist ostujuhini. 2013. aasta novembris liitus ta direktorina Maxima Eesti ostumeeskonnaga. “Uus ametikoht annab mulle võimaluse saavutada uusi maksimaalseid tulemusi,” avaldas Baikðtys veendumust.

Maxima Eesti kaubandusdirektor on omandanud kõrghariduse Vilniuses tegutsevas juhtimis- ja majandusülikoolis ISM University of Management and Economics ärijuhtimise erialal. Ta valdab vabalt inglise ja vene keelt ning tegeleb ka eesti keele õppimisega.

Maxima Eesti kuulub jaekaubanduskontserni Maxima Grupé, mis ühendab 532 kauplust Eestis, Lätis, Leedus, Poolas ja Bulgaarias. Eestis tegutseb 75 Maxima kauplust, millest 54 on Maxima X kodukauplused, 19 Maxima XX supermarketid ja 2 Maxima XXX hüpermarketid. Eesti kauplused annavad tööd ligi 4000 inimesele ja teenindavad keskmiselt 150 000 inimest päevas.

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Kaubandust sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

Tarkvara

Excellent pakub laoettevõtetele terviklikku lähenemist

Pidevalt suurenevate tegevusmahtude ja keerukate tarneahelate tõttu on oluline, et ettevõtte fookus püsiks põhieesmärgil ja ei varjuks tehniliste tegevuste taha. Ettevõtte eri funktsioonide ja osakondade tegevus peab käima käsikäes, sealhulgas raamatupidamine, müük ja laohaldus. Laoarvestus peab kajastuma ka finantsnäitajates ja vastupidi. Kuidas seda lahendada, räägib Excellent Business Solutionsi vanemkonsultant Eva-Mai Saard.

Erply tarkvara – iga poepidaja hindamatu abimees

Mäletad, mida su ema sulle õpetas? Pese enne sööki käed, sest see on eluliselt vajalik. Kui ta õpetaks sind tarkvara valima, ütleks ta: võta Erply, sest ka see on eluliselt vajalik.

Statistika

E-KAUBANDUS

Teabevara