Alkoholi hulgimüüja: võib tulla konsolideerumisi

Amber Distribution Estonia tegevdirektor Timo Vall
Amber Distribution Estonia tegevdirektor Timo Valla

Amber Distribution Estonia tegevdirektor Timo Valla märgib, et alkoholi aktsiisimaksu tõus võib vabalt käivitada tegevusvaldkonnas konsolideerumise protsessi.

Valla märgib, et Eesti alkohoolsete jookide turgu on 1. veebruarist tabamas teine järjestikune 15%-ne aktsiisimaksu tõus, mis kujutab endast kahtlemata väljakutset ja suurendab kahaneval turul veelgi enam konkurentsi.

„See võib vabalt käivitada tegevusvaldkonnas konsolideerumise protsessi, mis näib olevat vältimatu tegevusala toimimiseks riigis, kus on viimastel aastatel vastu võetud mitu piiravat seadust. Loodan, et viimaks jääb peale kaine mõistus,“ ütleb Valla.

Alates 1. jaanuarist hakkas alkohoolsete jookide impordi ja turustamisega tegelev ettevõte SPI Distribution Estonia turul tegutsema uue ärinime Amber Distribution Estonia all. Ettevõtte uus nimi viitab kuuluvusele kontserni Amber Beverage Group, mis on Baltikumi suurim alkoholiettevõte.

Emaettevõtte Amber Beverage Group juhatuse esimees Seymour Ferreira kommenteeris, et nende Eesti turustusettevõtte ümbernimetamine on osa nende käimasolevast identiteedi muutmise protsessist. "Uus ärinimi rõhutab Eesti seotust Balti riikide juhtiva alkohoolsete jookide ettevõttega – Amber Beverage Groupiga. Oleme veendunud, et meie mõlema teadmised turust ja kogemused on väga keerulisel turul ühiselt toeks Amber Distribution Estonia edasisele arengule,“ ütles Ferreira. 

Valla sõnul keskenduvad nad käesoleval aastal tulemuslikkuse suurendamisele ja veelgi tihedamale koostööle meie tähtsamate kaubamärkide omanikega, et pakkuda Eesti klientidele parimat võimalikku kvaliteetsete jookide portfelli.

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Seotud lood

Jälgi Kaubandust sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

SALONSHOP BALTIC OÜ otsib TURUNDUSJUHTI

Salonshop Baltic AS

31. detsember 2018

Tarkvara

RTT kaasaegne kassatarkvara

Kassatarkvara oluliseks eesmärgiks on pakkuda kliendile kiiret ja mugavat teenindust. Suureks trendiks on saanud mobiilsus ehk tarkvara saab kasutada ka nutitelefonis või tahvelarvutis. Loe lähemalt, mis on kassatarkvara valikul oluline ning milliseid eeliseid annab RTT kassatarkvara.

AccountStudio - lihtsalt kohandatav terviklik äritarkvara

Äritarkvara, mida on võimalik kohandada erinevate nõudmiste ja tegevusaladega väike- ja suurettevõtetele. Tarkvara liidestab ettevõtte e-poe nii, et tehingud e-poes kajastuvad ilma valu ja vaevata nii laos kui ka raamatupidamises.

Statistika

E-KAUBANDUS

Teabevara