Rotermanni kvartal lubab uusi kaubamärke

Rotermann City
Rotermann City

Rotermanni kvartali arendaja US Investi nõukogu liige Tõnis Sõõrumaa ütles, et suvel valmivasse Rotermanni R14 maja kaubanduspindadele tuleb mitmeid uusi kaubamärke, mida siinsel turul veel ei ole.

„Rotermanni kvartalis müüme keskkonda, mitte ruutmeetreid,“ ütles US Invest omanik suurärimees Urmas Sõõrumaa Rotermanni kvartali R14 sarikapeol. Lisas, et nende pakutava kinnisvara valikus on nii odavamaid, kui ka kallimaid pindu.

Kevadel avatakse Stalkeri käik ning selleks ajaks on valmis ka Rotermanni kvartali teine väljak, kuhu tulevad ka ekraanid, mis hakkavad uuele väljakule päikest peegeldama. Urmas Sõõrmaa sõnul armastavad inimesed päikest ning on valmis selle nimel ka söögikohas istekohta vahetama.  

Uue väljaku äärde tuleb mitmeid huvitavaid söögikohti. Üheks on Saku Gastro pubi koos gurmee õllepoega. Saaremaa Lihatööstuse lihakarn, kus kliendil on võimalik lasta lõigata endale sobilik lihatükk. Kliendil on võimalus lasta see kohapeal valmis küpsetada või lasta pakendada sedasi, et tal oleks mugav seda kodus ise teha. Kvartalisse on tulemas ka mõnusad ja hubased Itaalia ja Aasia teemalised restoranid.

„Kuna enamus Rotermanni kvartali klientidest on noored, siis uutele kaubanduspindadele tuleb mitu kiirmoeketti,“ ütles Tõnis Sõõrumaa. Lisades, et ta ei saa veel täpseid nimesid välja tuua, sest ettevõtted soovivad seda ise öelda. Tulemas on nii kiirmoekette, kui ka aksessuaare pakkuvad poed ja brändikauplused. 

Tõnis Sõõrumaa kinnitas, et tänase päeva seisuga on kõikidele kaubanduspindadele rentnikud leitud, kuid ühel väikesel pinnal on veel läbirääkimised pooleli.

„Kaubanduskeskuste kauplused on tundnud huvi meie kaubanduspindade vastu, kuna soovivad saada rohkem tähelepanu eraldi asetseva kauplustena,“ ütles Tõnis Sõõrumaa. Lisades, nemad arendavad Rotermannist mõnusat linnakut, kus 40% on keskendunud toidule ja 60% kaubandusele. Kaubanduskeskustes on see suhe 90% kaubandust ja 10% toitlustust.

Rotermann Cityt külastajateks on suvel 2/3 turistid ning 1/3 eestlased. Talvel on see aga vastupidi. Samuti oli nende kaupluste käive väga hea, arvestades tulu ruutmeetri kohta.

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Kaubandust sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

SALONSHOP BALTIC OÜ otsib TURUNDUSJUHTI

Salonshop Baltic AS

31. detsember 2018

Tarkvara

AccountStudio - lihtsalt kohandatav terviklik äritarkvara

Äritarkvara, mida on võimalik kohandada erinevate nõudmiste ja tegevusaladega väike- ja suurettevõtetele. Tarkvara liidestab ettevõtte e-poe nii, et tehingud e-poes kajastuvad ilma valu ja vaevata nii laos kui ka raamatupidamises.

RTT kaasaegne kassatarkvara

Kassatarkvara oluliseks eesmärgiks on pakkuda kliendile kiiret ja mugavat teenindust. Suureks trendiks on saanud mobiilsus ehk tarkvara saab kasutada ka nutitelefonis või tahvelarvutis. Loe lähemalt, mis on kassatarkvara valikul oluline ning milliseid eeliseid annab RTT kassatarkvara.

Statistika

E-KAUBANDUS

Teabevara