Maardu kaubandus- ja vabaajakeskuse juhiks sai Julia Loginova

Maardu kaubandus- ja vabaajakeskuse juht Julia Log
Maardu kaubandus- ja vabaajakeskuse juht Julia Loginova

2016. aasta 1. detsembril avatava Maardu esimese kaubandus- ja vabaajakeskuse juhiks valiti Julia Loginova.

Brave Capitali juhatuse liikme Veljo Kuuse sõnul sai valiku tegemisel määravaks Julia Loginova eelnev töökogemus nii kaubandus- kui ka turundusvaldkonnas ning sobiv hariduslik taust. “Usume, et Julia saadud kogemused Narvas asuva Fama Kaubanduskeskuse edukal lansseerimisel aitavad kaasa Maardu kaubanduskeskuse suurepäraseks käivitamiseks ja uue hingamise andmiseks.“

Maardu kaubandus- ja vabaajakeskuse teeninduspiirkonnaks lisaks Maardu linnale on Muuga aedlinn ja Jõelähtme vald ca 30 000 püsielanikuga.

Uue juhi sõnade järgi toob kaasaegne ja ümberehitatud kaubanduskeskus Maardu linna tuntud kaubamärke, loob Maardusse uusi töökohti ja rikastab linnapilti. “Soovime, et uuest kaubanduskeskusest saaks keskne kohtumispaik nii noortele kui vanadele, kus saab mugavalt kõike eluks vajalikku soetada kodu lähedal ning meeldivalt aega veeta. Oma ette eesmärk on korraldada üritusi lastele ja peredele, et suurendada vaba aja veetmise valikute võimalusi kohalikele elanikele.,” selgitas Maardu kaubandus- ja vabaajakeskuse juht Julia Loginova. 

“Järgmiste nädalate jooksul saab keskus uue nime ning teeme valiku kaupmeeste vahel, kes hakkavad pakkuma Maardu elanikele oma toodete ja teenuste näol paremat ja kvaliteetsemat valikut nende kodukohas,” lisas Loginova.

Kümne kuu pärast avatavas Maardu kaubandus- ja vabaajakeskuses saab olema ca 6500 m2 esmaklassilist kaubanduspinda ning 120 parkimiskohta.  Keskuse ankurüürnikuks on Selver, mis hakkab asuma kaks korda suuremal alal kui eelmine toidupood. Keskuse teostust juhib Brave Capitali arendusosakond. 

Brave Capital on Eesti ja väliskapitalil põhinev investeerimisettevõte, mis tegeleb erinevate varade ja osaluste soetamisega ning projektide finantseerimisega.

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Seotud lood

Jälgi Kaubandust sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

SALONSHOP BALTIC OÜ otsib TURUNDUSJUHTI

Salonshop Baltic AS

31. detsember 2018

Tarkvara

AccountStudio - lihtsalt kohandatav terviklik äritarkvara

Äritarkvara, mida on võimalik kohandada erinevate nõudmiste ja tegevusaladega väike- ja suurettevõtetele. Tarkvara liidestab ettevõtte e-poe nii, et tehingud e-poes kajastuvad ilma valu ja vaevata nii laos kui ka raamatupidamises.

RTT kaasaegne kassatarkvara

Kassatarkvara oluliseks eesmärgiks on pakkuda kliendile kiiret ja mugavat teenindust. Suureks trendiks on saanud mobiilsus ehk tarkvara saab kasutada ka nutitelefonis või tahvelarvutis. Loe lähemalt, mis on kassatarkvara valikul oluline ning milliseid eeliseid annab RTT kassatarkvara.

Statistika

E-KAUBANDUS

Teabevara