Bauhof saab uue tegevjuhi

Bauhof otsib uut tegevjuhti
Bauhof otsib uut tegevjuhti

Eesti juhtiv ehitusmaterjalide ja aiakaupade müügikett Bauhof otsib personalifirma Amrop abil uut tegevjuhti, kes asub eeldatavalt tööle aprillis.

„Eesti ehituses ja koduremondis on iga kolmas nael, kruvi ja tööriist tulnud Bauhofi riiulitelt. Enamikus Eesti aedades külvatud seemned, kasvavad taimed ja kasutusel olevad väetised on pärit Bauhofi Aiaparadiisist. Oleme oluliseks partneriks kõigile ehitajatele, koduomanikele ja aednikele,“ ütles Bauhofi tegevdirektor Mart Vau.

„Praegu on jaekaubanduses toimumas mitmed olulised ja põnevad muutused. Otsime uut liidrit, kellel oleks visioon ja tahe neid ellu viia. Usun, et uus tegevjuhi toob Bauhofi värskeid ideid ning lisab hoogu. Tahame kasvada ja äri arendada. Astun tegevjuhi kohalt kõrvale, kuna järgneva kahe aasta jooksul keskendun õpingutele välismaal. Bauhofiga ma sidemeid ei katkesta ning olen nõu ja jõuga ettevõtte juures ka edaspidi, kuid mitte täiskoormusega,“ rääkis Vau.

Bauhof alustas uue tegevjuhi otsinguid, mida aitab läbi viia personaliotsingufirma Amrop. „Bauhofis, mis kuulub Eesti ettevõtete TOP 100 hulka, tegutseb hästi toimiv ja tulemustele orienteeritud meeskond. Amropi eesmärk on leida sellele meeskonnale uus võimekas ja motiveeritud juht. Kandideerimiseks palume huvitatutel Amropiga ühendust võtta,“ ütles Amropi konsultant Hillar Matto.

Bauhof kuulub MyInvest gruppi ja on Eesti ehitusmaterjalide jaekaubandusturu liider. Bauhofi 2015. aasta käive oli ligi 84 miljonit eurot. Bauhofil on Eestis 13 kauplust, ettevõttes töötab 450  inimest.

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Kaubandust sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

SALONSHOP BALTIC OÜ otsib TURUNDUSJUHTI

Salonshop Baltic AS

31. detsember 2018

Tarkvara

RTT kaasaegne kassatarkvara

Kassatarkvara oluliseks eesmärgiks on pakkuda kliendile kiiret ja mugavat teenindust. Suureks trendiks on saanud mobiilsus ehk tarkvara saab kasutada ka nutitelefonis või tahvelarvutis. Loe lähemalt, mis on kassatarkvara valikul oluline ning milliseid eeliseid annab RTT kassatarkvara.

AccountStudio - lihtsalt kohandatav terviklik äritarkvara

Äritarkvara, mida on võimalik kohandada erinevate nõudmiste ja tegevusaladega väike- ja suurettevõtetele. Tarkvara liidestab ettevõtte e-poe nii, et tehingud e-poes kajastuvad ilma valu ja vaevata nii laos kui ka raamatupidamises.

Statistika

E-KAUBANDUS

Teabevara