Edukas müük jääb tihti kommunikatsiooni ja sisemise motivatsiooni taha

Rahvusvahelistel turgudel tegutsev personalijuhtim
Rahvusvahelistel turgudel tegutsev personalijuhtimise konsutant Ilona Lott

Ideekonverents: müügi kasv 2016 esineja rahvusvahelistel turgudel tegutsev ja Pariisis resideeruv personalijuhtimise konsultant Ilona Lott rääkis, et tihti jääb müük kommunikatsiooni ning müüja sisemise motivatsiooni taha.

Ta tõi siinkohal näite sellest, et kui ta soovis Pariisis osta elukindlustust ja teenindaja ei vaevunud siinkohal üldse pingutama. „Soovisin suhelda inglise keeles, kuna minu prantsuse keel ei ole veel nii põhjalik. Teenindaja küll ütles, et otsib kellegi, kuid ta ei teinud seda. Lisaks saatis ta hunnik materjali mulle postiga, mis minuni ei jõudnud,“ rääkis Lott. Lisades, et tänaseni on tal leping sõlmimata, kuid ta oli suhteliselt kindel ostja.

Vaata videost, mida räägib Lott koostööst ning toob siinkohal ka mõningad näited, kuidas on läbi koostöö müüki kasvatatud.

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Seotud lood

Jälgi Kaubandust sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

Tarkvara

RTT kaasaegne kassatarkvara

Kassatarkvara oluliseks eesmärgiks on pakkuda kliendile kiiret ja mugavat teenindust. Suureks trendiks on saanud mobiilsus ehk tarkvara saab kasutada ka nutitelefonis või tahvelarvutis. Loe lähemalt, mis on kassatarkvara valikul oluline ning milliseid eeliseid annab RTT kassatarkvara.

AccountStudio - lihtsalt kohandatav terviklik äritarkvara

Äritarkvara, mida on võimalik kohandada erinevate nõudmiste ja tegevusaladega väike- ja suurettevõtetele. Tarkvara liidestab ettevõtte e-poe nii, et tehingud e-poes kajastuvad ilma valu ja vaevata nii laos kui ka raamatupidamises.

Statistika

E-KAUBANDUS

Teabevara