R-Kiosk tunnustas frantsiisipidajaid

R-Kioski aasta frantsiisipidaja
R-Kioski aasta parima frantsiisipidaja tiitli sai Katrin Punnis Ülemiste...

19. veebruaril toimus esmakordselt R-Kioski Frantsiisipäev, mille tipphetkeks oli parima frantsiisipidaja valimine. Valikul said oluliseks kolm tähtsat komponenti – äri kasvatamine vähemalt 5% võrra, väga hea klienditeenindus, mida mõõdeti testostudega ning R-Kioski väärtuste järgimine igapäevatöös. Sel aastal sai parima frantsiisipidaja tiitli tegus ja alati positiivne Katrin Punnis Ülemiste keskuses asuvas R-Kioskist.

R-Kioski tegevjuhi Tiia Ilvese sõnul on frantsiis hakkajale inimesele hea võimalus alustada väikeettevõtlusega. “R-Kiosk annab frantsiisivõtjale valmis poe – koos mööbli, kauba ja vajaliku tugistruktuuriga. Frantsiisivõtja palkab töötajad ja tegeleb oma kaupluse heaperemeheliku juhtimisega. Frantsiisivõtja teenib tasu vastavalt tulemuslikkusele ning loomulikult kaasneb oma ettevõttega vabadus planeerida iseenda ja oma meeskonna tegevusi ja aega,” selgitas Ilves frantsiisi põhimõtteid.

R-Kioskil on tänasel päeval 35 frantsiisipidajat, kes juhivad ühtekokku 46 mugavuskauplust Eesti eri paigus. “Olles Eesti üks suurimaid frantsiisimudeli kasutajaid, loodame, et järjest rohkem inimesi on valmis alustama väikeettevõtlusega selle mudeli kaudu,” lisas Ilves.

Tiia Ilvese sõnul pakub R-Kiosk frantsiisivõimalust kõigile huvilistele.

Selleks on eelkõige vaja julget pealehakkamist. Loomulikult tuleb kasuks ka varasem kogemus müügi ja teeninduse valdkonnas, eelistatult jaeäris – mõnes poes, tanklas, kioskis või teenindusasutuses müüjana või juhatajana. Lisaks on hädavajalik positiivne ellusuhtumine, keeleoskus, suhtlemistahe ning õppimisvõime.

Frantsiisipäev oli R-Kioskil tänavu esmakordne, kuid sellest saab iga-aastane tore traditsioon.

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Seotud lood

Jälgi Kaubandust sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

SALONSHOP BALTIC OÜ otsib TURUNDUSJUHTI

Salonshop Baltic AS

31. detsember 2018

Tarkvara

AccountStudio - lihtsalt kohandatav terviklik äritarkvara

Äritarkvara, mida on võimalik kohandada erinevate nõudmiste ja tegevusaladega väike- ja suurettevõtetele. Tarkvara liidestab ettevõtte e-poe nii, et tehingud e-poes kajastuvad ilma valu ja vaevata nii laos kui ka raamatupidamises.

RTT kaasaegne kassatarkvara

Kassatarkvara oluliseks eesmärgiks on pakkuda kliendile kiiret ja mugavat teenindust. Suureks trendiks on saanud mobiilsus ehk tarkvara saab kasutada ka nutitelefonis või tahvelarvutis. Loe lähemalt, mis on kassatarkvara valikul oluline ning milliseid eeliseid annab RTT kassatarkvara.

Statistika

E-KAUBANDUS

Teabevara