Kaupmehed annavad märtsis õpilastele 50 koolitundi

Kaupmehed annavad märtsis õpilastele 50 koolitundi
Kaupmehed annavad märtsis õpilastele 50 koolitundi

Kaupmeeste Liidu liikmed annavad märtsi kuu jooksul algatuse "Tagasi kooli" raames 50 külalistundi üle Eesti. Külalistundide eesmärgiks on tutvustada 8-9. klasside õpilastele kaubanduse valdkonda ning aidata läbi praktiliste näidete tuua õppimist lähemale elule väljaspool kooli.

Alates 7. märtsist külastavad kaupmehed mitmeid koole üle Eesti. „Eesmärk on anda õpilastele teadmisi kaubanduse rollist meie igapäevaelus ja laiemalt ka majanduses,“ selgitas Kaupmeeste Liidu nõunik Marika Merilai. Külalistundide raames tuuakse õpilastele praktilisi näiteid tööst ja karjäärivõimasustest kaubanduse valdkonnas ning räägitakse koostööst klientidega. “Soovime muuhulgas näidata, et töötamine kaubanduses annab head praktilised ja sotsiaalsed oskused. Lisaks arutame õpilastega ka innovaatiliste lahenduste ja robotite rolli üle tänapäeva kauplustes ning kaubanduse arengust tulevikus,“ ütles Merilai.

Kaupmeeste Liidu egiidi all osalevad projekti „Tagasi  kooli“ algatuses kaubandustöötajad mitmetest kaubandusettevõttest - Coop Eesti KÜ, Stockmann AS, Tallinna Kaubamaja AS, Selver AS, Rimis Eesti Food AS, Statoil Fuel & Retail Eesti AS jt. Külalisõpetajateks on nii ettevõtete tippjuhid, koolitusjuhid, kaupluse juhatajad kui ka teised võtmeisikud.

Kaupmeeste Liit on asutatud 1996. aastal esindamaks ja kaitsmaks liidu liikmete huve seadusloome protsessis, ettevõtluse arendamisel ja hea kaubandustava põhimõtete juurutamisel. Kaupmeeste Liitu kuulub 56 liiget.

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Seotud lood

Jälgi Kaubandust sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

Tarkvara

AccountStudio - lihtsalt kohandatav terviklik äritarkvara

Äritarkvara, mida on võimalik kohandada erinevate nõudmiste ja tegevusaladega väike- ja suurettevõtetele. Tarkvara liidestab ettevõtte e-poe nii, et tehingud e-poes kajastuvad ilma valu ja vaevata nii laos kui ka raamatupidamises.

RTT kaasaegne kassatarkvara

Kassatarkvara oluliseks eesmärgiks on pakkuda kliendile kiiret ja mugavat teenindust. Suureks trendiks on saanud mobiilsus ehk tarkvara saab kasutada ka nutitelefonis või tahvelarvutis. Loe lähemalt, mis on kassatarkvara valikul oluline ning milliseid eeliseid annab RTT kassatarkvara.

Statistika

E-KAUBANDUS

Teabevara