Narvas avatakse Asko ja Sotka kauplused

Narvas avatakse Asko ja Sotka kauplused
Narvas avatakse Asko ja Sotka kauplused

Kesko kontserni kuuluvad Asko ja Sotka avavad reedel, 11. märtsil Narvas uuenenud Tempo keskuses oma mööblikauplused, millest saab Ida-Virumaa suurim kodusisustamise ja mööblimüügi keskus.

”Ida-Virumaal on kokku 150 000 elanikku ja Narva on suuruselt Eesti kolmas linn. Narvas on meie olulisemad konkurendid esindatud ning turuosa kasvatamiseks on meie laienemine loogiline samm,” ütles Indoor Group Eesti tegevjuht Kari Forssten. “Meie teada ei ole selles piirkonnas nii mitmekesist valikut varem olnud.”

Forssteni sõnul pakub Asko ka kõige nõudlikumale kliendile mitmekülgseid võimalusi erinevateks sisustusvajadusteks. “Lisaks on Askol olemas püsikliendiprogramm ja pakutakse sisekujundusteenust. Sotka keskendub aga eelkõige kiirele ning lihtsale tootevalikule väga hea hinna- ja kvaliteedisuhtega,” selgitas Forssten kaupluste erinevust.

“Meil on Eestis pikk ajalugu ja oleme hästi toime tulnud. Strateegiajärgne mööblikauplusekettide arendamine tugevdab meie positsiooni Eesti turul ja suurendab kasumlikkust edaspidigi,” tõdes Kesko mööblijaemüügi eest vastutav Indoor Group Oy tegevjuht Timo Pesonen.

Narva uued mööblikauplused paiknevad kokku 1350 ruutmeetril ning erilist tähelepanu on pööratud ruumide avarusele ja valgustatusele, kogu tootevaliku laiale väljapanekule ning isikupäraste sisustuslahenduste pakkumisele.

Narva üksuse juht Marika Haava-Illipe sõnul on Asko ja Sotka Narva kauplustesse juba müügitiim värvatud ning ollakse valmis kliente teenindama.

Tänavu täitub kakskümmend aastat esimeste Asko ja Sotka kaupluste avamisest Eestis. Esimesed mööblipoed alustasid tegevust Tallinnas, seejärel laieneti Tartusse ja Pärnusse ning avati täiendavad kauplused Tallinnas. Askol ja Sotkal on pärast Narva kaupluste avamist Eestis kokku kümme kauplust ning mõlemal ketil lisaks oma e-pood.

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Seotud lood

Jälgi Kaubandust sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

Tarkvara

RTT kaasaegne kassatarkvara

Kassatarkvara oluliseks eesmärgiks on pakkuda kliendile kiiret ja mugavat teenindust. Suureks trendiks on saanud mobiilsus ehk tarkvara saab kasutada ka nutitelefonis või tahvelarvutis. Loe lähemalt, mis on kassatarkvara valikul oluline ning milliseid eeliseid annab RTT kassatarkvara.

AccountStudio - lihtsalt kohandatav terviklik äritarkvara

Äritarkvara, mida on võimalik kohandada erinevate nõudmiste ja tegevusaladega väike- ja suurettevõtetele. Tarkvara liidestab ettevõtte e-poe nii, et tehingud e-poes kajastuvad ilma valu ja vaevata nii laos kui ka raamatupidamises.

Statistika

E-KAUBANDUS

Teabevara