Bauhaus avab Tallinnas oma teise kaubamaja

Bauhaus avab Rocca al Mares teise kaubamaja
Bauhaus avab Rocca al Mares teise kaubamaja. Pildil Lasnamäe Bauhausi avamine...

Ehitus- ja aiatarvete kaubamaja Bauhaus laieneb Eestis ning avab oma teise kaubamaja Tallinnas Rocca al Mares 2017. aasta kevadel.

AS Merko Ehitus Eesti ja Rannamõisa tee Kinnisvarahaldus OÜ sõlmisid projekteerimis- ja ehituslepingu Bauhaus kaubamaja ehitamiseks Tallinnas Haabersti linnaosas aadressidel Kaeravälja tn 3, Rannamõisa tee 4c ja Rannamõisa tee 4d. 

Lepingu maksumus on suurusjärgus 7,6 miljonit eurot, millele lisandub käibemaks.

Ehitustööd algavad märtsis 2016 ning hoone valmimine on planeeritud 2017. aasta aprilliks.

Projekteerimis- ja ehituslepingu raames rajab AS Merko Ehitus Eesti Bauhaus Tallinn Rocca al Mare ehitus- ja aiandustarvete kaubamaja koos Drive-In Arena, parkla, tehnorajatiste ja juurdepääsuteedega.

Rocca al Mare Bauhaus kauplusel on üle 14 000 m2 ning klientidele valikus üle 120 000 kaubaartikli koos paljude teenustega, sh DRIVE IN ARENA, Aiandusmaailm, NAUTIC and Vannitoamaailm.

Uues kaupluses saab tööd üle 130 inimese. 

Uue kaubamaja avamisega jätkab Bauhaus oma edukat kasvu Eesti turul. Ettevõtte 2014. aastal müügituli oli 21,3 miljonit eurot ing kasum 795 tuhat eurot. 

Bauhaus on Euroopa juhtivaid kaubamajade kette kokku enam kui 270 kaubamajaga 18 riigis (Austria, Bulgaaria, Tšehhi, Horvaatia, Taani, Eesti, Soome, Saksamaa, Ungari, Luxemburg, Island, Holland, Norra, Sloveenia, Slovakkia, Hispaania, Šveits ja Türgi). BAUHAUS Eesti avas oma esimese kaubamaja 2010. aastal Tallinnas Lasnamäe. Esimene BAUHAUS avati Saksamaal Mannheimis aastal 1960.

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Seotud lood

Jälgi Kaubandust sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

Tarkvara

RTT kaasaegne kassatarkvara

Kassatarkvara oluliseks eesmärgiks on pakkuda kliendile kiiret ja mugavat teenindust. Suureks trendiks on saanud mobiilsus ehk tarkvara saab kasutada ka nutitelefonis või tahvelarvutis. Loe lähemalt, mis on kassatarkvara valikul oluline ning milliseid eeliseid annab RTT kassatarkvara.

AccountStudio - lihtsalt kohandatav terviklik äritarkvara

Äritarkvara, mida on võimalik kohandada erinevate nõudmiste ja tegevusaladega väike- ja suurettevõtetele. Tarkvara liidestab ettevõtte e-poe nii, et tehingud e-poes kajastuvad ilma valu ja vaevata nii laos kui ka raamatupidamises.

Statistika

E-KAUBANDUS

Teabevara