Rocca Al Mare keskus: uus Haabersti ringristmik kahjustab ärihuve

Rocca al Mare keskus
Rocca al Mare keskus

Rocca Al Mare Kaubanduskeskus AS soovib hiljuti kinnitatud Haabersti ristmiku ümberehituse eskiisiprojekti tühistamist, kuna praegune variant raskendaks ettevõtte sõnul oluliselt kaubamaja külastatavust ja kahjustaks nende ärihuve, kirjutab majandus.postimees.ee.

"Praegu ei soovi kommenteerida, kas alustame ka kohtuteed, kuid samasamas meie eesmärk ei ole Tallinna linnavalitsusega kohut käima hakata, kuid tahame, et meie arvamust võetakse kuulda ja projekte koostatakse niimoodi, et kaasatakse ka neid organisatsioone, keda see väga tugevalt puudutab," ütles Rocca Al Mare Kaubanduskeskuse juhatuse liige Mati Pops.

Tallinna linnavalitsuse poolt kinnitatud eskiisprojekti järgi kaoks võimalus vasakpöörde tegemiseks Paldiski maantee ja Mõisa tänava ristmikul neile sõidukitele, mis lähenevad Haabersti ristmikule Kakumäe teelt ja Ehitajate teelt. Seetõttu peaks edaspidi Rocca Al Mare kaubanduskeskusesse pääsemiseks sõitma kuni lähima ümbersõidu kohani, mis asub ristmikust ligikaudu 550 meetrit edasi, kirjutas kaubanduskeskust esindav vandeadvokaat Indrek Teder linnavalitsusele.

Teder toob välja, et uus liikluskorraldus Haabersti ristmikul mõjutaks kahjulikult Rocca al Mare Kaubanduskeskuse majandustegevust, kuna ligi kilomeetri pikkune ebamugav ja ohtlik manööver soodustaks keskuse külastamisharjumuste muutumist keskuse jaoks negatiivses suunas.

Loe pikemalt majandus.postimees.ee. 

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Seotud lood

Jälgi Kaubandust sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

SALONSHOP BALTIC OÜ otsib TURUNDUSJUHTI

Salonshop Baltic AS

31. detsember 2018

Tarkvara

RTT kaasaegne kassatarkvara

Kassatarkvara oluliseks eesmärgiks on pakkuda kliendile kiiret ja mugavat teenindust. Suureks trendiks on saanud mobiilsus ehk tarkvara saab kasutada ka nutitelefonis või tahvelarvutis. Loe lähemalt, mis on kassatarkvara valikul oluline ning milliseid eeliseid annab RTT kassatarkvara.

AccountStudio - lihtsalt kohandatav terviklik äritarkvara

Äritarkvara, mida on võimalik kohandada erinevate nõudmiste ja tegevusaladega väike- ja suurettevõtetele. Tarkvara liidestab ettevõtte e-poe nii, et tehingud e-poes kajastuvad ilma valu ja vaevata nii laos kui ka raamatupidamises.

Statistika

E-KAUBANDUS

Teabevara