Itella SmartPOSTi juht Risto Eelmaa lahkub ametist

Itella SmartPOSTi juht Risto Eelmaa lahkub ametist
Itella SmartPOSTi juht Risto Eelmaa lahkub ametist

Alates 2010. aastast Itella SmartPOSTi juhtinud Risto Eelmaa lahkub 1. maist ametist. Ettevõtte juhtimise võtab ajutiselt üle Posti OY rahvusvahelise äri arengu eest vastutav Tomas Olsson.

Eelmaal õnnestus rohkem kui viie Itella SmartPOSTis töötatud aastaga muuta väike nišiettevõte kogu postiturgu Eestis kardinaalselt muutnud juhtivaks pakiautomaadi- ja kullerteenust pakkuvaks ettevõtteks, mis omab pea kolmandiku suurust turuosa eraisikute pakiturust Eestis. “Lahkun ettevõttest, mis on heal majanduslikul järjel ja kiires kasvufaasis. Tundes oma kolleege, olen kindel, et SmartPOST on ka edaspidi heades kätes ning senine edulugu jätkub,” ütles Eelmaa, kelle karjäär jätkub väljaspool Posti ja Itella kontserni.

Tomas Olssoni sõnul on Risto Eelmaa tõestanud end võimeka juhina, kes suutis Itella SmartPOSTi kasvu hoida pidevalt eespool turu kasvust. “Sõna otseses mõttes on tema juhtimisel muutunud eestlaste tarbimisharjumused ning pakiautomaadid saanud uskumatult populaarseks. Eesti on ainuke maa maailmas, kus pakiautomaat on klientide seas kõige populaarsemaks pakkide kättesaamise viisiks. Kõige suurem tänu tehtud töö eest peegeldub ilmselt läbi teenuse kasutajate, kes on selle ajaga kvaliteetsed ja usaldusväärsed pakiautomaadid omaks võtnud ning hindavad SmartPOSTi eelkõige just suurepärase teenuse tõttu,” ütles Olsson. Itella SmartPOSTi emafirma Posti Grupi strateegiline suund on kasvatada pakiäri kogu Baltikumis, mistõttu on Olssoni sõnul Eesti roll võrgustiku osana tulevikus veelgi olulisem. 

Itella SmartPOST OÜ on osa Posti Grupist, mis pakub kaupade- ja informatsioonivoogude korraldamise lahendusi. Grupp tegutseb kirjade, informatsiooni ja kaupade logistika valdkonnas Põhja- ja Kesk-Euroopas ning Venemaal.

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Seotud lood

Jälgi Kaubandust sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

SALONSHOP BALTIC OÜ otsib TURUNDUSJUHTI

Salonshop Baltic AS

31. detsember 2018

Tarkvara

RTT kaasaegne kassatarkvara

Kassatarkvara oluliseks eesmärgiks on pakkuda kliendile kiiret ja mugavat teenindust. Suureks trendiks on saanud mobiilsus ehk tarkvara saab kasutada ka nutitelefonis või tahvelarvutis. Loe lähemalt, mis on kassatarkvara valikul oluline ning milliseid eeliseid annab RTT kassatarkvara.

AccountStudio - lihtsalt kohandatav terviklik äritarkvara

Äritarkvara, mida on võimalik kohandada erinevate nõudmiste ja tegevusaladega väike- ja suurettevõtetele. Tarkvara liidestab ettevõtte e-poe nii, et tehingud e-poes kajastuvad ilma valu ja vaevata nii laos kui ka raamatupidamises.

Statistika

E-KAUBANDUS

Teabevara