Kaupmeeste Liidu uuteks liikmeteks said Olerex ja Bepco

Olerexi tegevjuht Piret Miller
Olerex liitus Kaupmeeste Liiduga. Pildil Olerexi tegevjuht Piret Miller

Kaupmeeste Liidu liikmeskond suurenes kahe omas tegevusvaldkonnas tunnustatud ettevõtte võrra – alates märtsist kuuluvad liitu kütusemüüja Olerex AS ja innovaatilise renditaara süsteemi turule toonud OÜ Bepco.

„Kaupmeeste Liit lähtub kaubandusest selle kõige mitmekülgsemas tähenduses, tegutsedes ja kasvatades ka liikmeskonda nii, et saavutada erialaliiduna võimalikult suurt kõlapinda. Tahame olla esindatud kõigis kaubandusega seotud segmentides – nii laiuti kui sügavuti“ ütles Kaupmeeste Liidu tegevjuht Riin Savi. „Nii nagu kuuluvad liitu kaubandusharidust pakkuvad õppeasutused on ka täiesti loomulik, et leiame meie liikmete seast olulise koostööpartneri jae- kui hulgikaupmeestele Bepco näol ning samuti pidevalt kasvava turuosaga tanklakaupluste valdkonnas tegutseva Olerexi.“

Olerex teenindab täna kliente rohkem kui 65 tanklakaupluses üle Eesti. „Olerex on suurim kütuste jaemüüja Eestis. Lisaks kvaliteetse kütuse müügile ja jaemüügi turuliidri positsiooni säilitamisele, on meie eesmärk pakkuda oma klientidele tanklakaubanduse komplekslahendusi, tagades neile õnneliku ostuelamuse. Sellest tulenevalt peame oluliseks kaasa rääkida jaekaubanduskeskkonda reguleerivates ja jaekaubanduse arengut puudutavates tegevustes. Kaupmeeste Liidu liikmelisus annab meile selle võimaluse. Koos oleme tugevamad kui üksi," selgitas Olerexi tegevjuht Piret Miller liiduga liitumist. Savi sõnul kuulub lisaks Olerexile kütusemüüjatest Kaupmeeste Liitu veel Statoil Fuel & Retail Eesti AS.

Uudse kastisüsteemiga plastiktaara standardiseerimise osas Baltimaades suure sammu teinud Bepco tugevdab Kaupmeeste Liidu positsiooni tarneahela erinevate osapoolte esindajana, lausus Savi. „Meie visioon on aidata standardiseerida toiduainekaupade transpordipakend võimalikult paljudel turgudel, see loob aluse suuremaks kulude kokkuhoiuks kõikides tarneahela lõikudes. Kaupmehed on oluline osa tarneahelast, mistõttu koostöö liiduga on meile väga oluline“ ütles OÜ Bepco juhataja Margus Ärm.

Kaupmeeste Liit on asutatud 1996. aastal esindamaks ja kaitsmaks liidu liikmete huve seadusloome protsessis, ettevõtluse arendamisel ja hea kaubandustava põhimõtete juurutamisel. Kaupmeeste Liitu kuulub 56 liiget.

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Kaubandust sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

Tarkvara

Excellent pakub laoettevõtetele terviklikku lähenemist

Pidevalt suurenevate tegevusmahtude ja keerukate tarneahelate tõttu on oluline, et ettevõtte fookus püsiks põhieesmärgil ja ei varjuks tehniliste tegevuste taha. Ettevõtte eri funktsioonide ja osakondade tegevus peab käima käsikäes, sealhulgas raamatupidamine, müük ja laohaldus. Laoarvestus peab kajastuma ka finantsnäitajates ja vastupidi. Kuidas seda lahendada, räägib Excellent Business Solutionsi vanemkonsultant Eva-Mai Saard.

Erply tarkvara – iga poepidaja hindamatu abimees

Mäletad, mida su ema sulle õpetas? Pese enne sööki käed, sest see on eluliselt vajalik. Kui ta õpetaks sind tarkvara valima, ütleks ta: võta Erply, sest ka see on eluliselt vajalik.

Statistika

E-KAUBANDUS

Teabevara