Põles Ehitajate tee Maxima laohoone

Maxima laohoone kustutustööd
Maxima laohoone kustutustööd

Esmaspäeval, 21. märtsil, veidi peale südaööd sai Häirekeskus teate põlengust Tallinnas Ehitajate tee 148A juures, kus lahtise leegiga põles tööstushoone katus, kirjutab Postimees.

Kell 00.17 teatati häirekeskusele tulekahjust Tallinnas Ehitajate tee 148, kus põleb Maxima Eesti OÜ-le kuuluv kontori- ja laohoone suurusega 80 korda 60 meetrit. Päästekeskus kinnitas põlengule kõrgeima ehk neljanda astme, keegi viga põlengus ei saanud. 

Põhja päästekeskuse teatel põleb hoone laona kasutatav osa ning bürooruumidest evakueerivad päästjad Maxima arhiivi. Kella 8 ajal hommikul kustutustööd veel kestsid.

Loe pikemalt Postimehest.

Päästeameti teatele lõpetati EHitajate tee 148 asunud laohoone kustutustööd edukalt kell 17.30. 

„Täname kõiki päästeametnikke ja teisi abilisi, kelle jõupingutuste tulemusel põleng likvideeriti,“ lausus Maxima Eesti kommunikatsioonijuht Katja Ljubobratets. „Loodame, et põlengu põhjuste uurimine kulgeb kiirelt ning juhul kui lõplikku kinnitust leiab süütamise kahtlustus, õnnestub uurimisorganitel süüdlane või süüdlased peatselt tabada.“

Ljubobratets palus veelkord vabandust võimalike ebamugavuste pärast ja kinnitas, et hetkel ühtegi viidet inimestele, loomadele või keskkonnale tekitatud kahjule pole. „Hoone juures on alustanud tööd ööpäevaringne valve ja käib piirdetara paigaldus, lähiajal taastatakse ka valgustus,“ selgitas Maxima Eesti kommunikatsioonijuht ettevõtte samme põlengukohal ohutuse tagamiseks.

Hoone, kus toimus põleng, oli viimase aasta jooksul kasutusel laohoonena, kus ladustati kaupluste inventari ja dokumentide koopiaid enne nende lõplikku arhiveerimist.

Osale arutelus

Toetajad

Jälgi Kaubandust sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

Tarkvara

Grossi Toidukaubad: tööajaarvestus muutus kordi lihtsamaks

Grossi Toidukaupade poeketi operaatorfirma OG Elekra AS võttis suvel kasutusele uudse Begin’i tarkvararakenduse, mis muudab aeganõudva tunni- ja tükitöö arvestuse paberil automatiseerituks igakuiseks tööaruannete esitamise ning palgaarvestuse ajakokkuhoidvamaks ja läbipaistvamaks.

Jaekaubandus – kas valida jäik või paindlik laoarvestuse meetod?

Kaalutud keskmine kui lihtsamini hallatav meetod jaekaubanduses, on enam levinud kui FiFO, sest võimaldab lihtsustatud laoliikumist ning kiire jaemüügi puhul üliolulist miinusesse müüki.

Statistika

Käsi­raamatud