Galleria Rigas avatakse H&M'i Baltimaade esimene Collection of Style kauplus

Galleria Riga
Galleria Riga

Riias asuv Galleria Riga andis täna teada suuremahulise rendilepingu sõlmimisest Hennes & Mauritz (H&M) Groupiga, mille tulemusena avatakse Balti riikides esimene Collection of Style (COS) disainerrõivaste pood ning ka Läti seitsmes H&M riidekauplus.

Käesoleva aasta teises pooles avatavad kaks uut poodi on värskeimaks täienduseks juba olemasolevale 120 kauplusele, mis on muutnud keskuse tähtsaimaks ostlejate sihtkohaks Riias. Taani investorite grupile kuuluv Galleria Riga asub Terbatas Quarters nimelises piirkonnas, kus paiknevad ka linna peamised ostu- ning meelelahutuskeskused. 

Rootsi maailmakuulus jaekaubanduskett H&M Group saab oma kahe brändiga Galleria Rigas oluliseks tõmbenumbriks. COS kollektsioon pakub naistele, meestele ja lastele kaasaegseid disainerriideid. Uued poed sobituvad Galleria Riga poolt pakutavaga, mis hõlmab unikaalset valikut kaasaegset moodi, restorane ning kohalikke ja rahvusvahelisi brände nagu näiteks Marella, Max&Co, Suit Supply ja Mango. Ühtlasi kahekordistab Mango oma müügiala 500 ruutmeetrini. 

“Meie strateegiline eesmärk on saada läbi aktiivse tegevuse Läti juhtivaks butiigipoodide kaubamajaks. Seepärast on meil väga hea meel aidata tuua Balti regiooni esimene COS pood. Oleme teinud tihedat koostööd H&M Grupiga ning leidnud nende kahe eduka brändipoe jaoks parima võimaliku asukoha,“ ütles Galleria Riga varahaldur ja The Retail Headquarters (THERHQ) tegevjuht Håkan Pehrsson. „Usume, et H&M ja COS pälvivad Galleria Rigas tähelepanu paljude lätimaalaste ning keskust külastavate välismaalaste seas.”

Viimase kuue kuu jooksul on Galleria Rigas lõpuni viidud 38 äritehingut, et tekitada ruumi uutele kauplustele ning uuendada kontseptsiooni. Ehitustööde käigus täiendatakse keskuse fassaadi kolme korruse ulatuses kaetud klaaspaneelidega, mis loob hoonele uue ruumika ning kutsuva sissepääsu.

COS toodi turule 2007. aastal ning on tänaseks kujunenud üheks H&M tooteportfelli edukaimaks brändiks – oma nüüdseks hästi vastu võetud valikuga kaasaegsetest rõivastest meestele, naistele ja lastele. Galleria Rigas avatav COS pood on juba 165. selle nime all tegutsev kauplus, mis asuvad 31 riigis üle kogu maailma. H&M ise omab maailmas enam kui 3900 poodi 61 riigis ning Galleria Riga poest saab Läti seitsmes H&M pood.

Galleria Riga avati 2010. aastal ja see on ühtlasi uusim kaubanduskeskus Riias, mis on oma unikaalsete poodide valikute tõttu populaarne nii kohalike elanike kui ka turistide seas. 24 000 ruutmeetri suuruse pindalaga kaubamaja kaheksandal korrusel asub Baltimaade üks suurimaid terrassiga katuserestorane, kust avaneb linnale kaunis vaade. Galleria Rigat hallatakse ühiselt kinnisvaraarendaja The Retail Headquarters ja investeerimisfirma CBRE poolt.

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Seotud lood

Jälgi Kaubandust sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

SALONSHOP BALTIC OÜ otsib TURUNDUSJUHTI

Salonshop Baltic AS

31. detsember 2018

Tarkvara

RTT kaasaegne kassatarkvara

Kassatarkvara oluliseks eesmärgiks on pakkuda kliendile kiiret ja mugavat teenindust. Suureks trendiks on saanud mobiilsus ehk tarkvara saab kasutada ka nutitelefonis või tahvelarvutis. Loe lähemalt, mis on kassatarkvara valikul oluline ning milliseid eeliseid annab RTT kassatarkvara.

AccountStudio - lihtsalt kohandatav terviklik äritarkvara

Äritarkvara, mida on võimalik kohandada erinevate nõudmiste ja tegevusaladega väike- ja suurettevõtetele. Tarkvara liidestab ettevõtte e-poe nii, et tehingud e-poes kajastuvad ilma valu ja vaevata nii laos kui ka raamatupidamises.

Statistika

E-KAUBANDUS

Teabevara