Hansapakend on nüüd Antalis

Antalis
Antalis

Eesti juhtiv paberitoodete hulgimüüja Antalis AS ning pakenditooteid ja -lahendusi pakkuv Hansapakend OÜ viisid aprilli alguses lõpule 2015. aasta juulis alanud ühinemisprotsessi. Aprillist jätkatakse tegutsemist Antalis AS nime all Antalise ruumides.

Antalis AS tegevjuhi Aivo Vellamäe sõnul on Antalis kahe ettevõtte meeskondade, tooteportfellide ja oskusteabe liitmisega muutumas Eesti suurimaks ja professionaalseimaks rahvusvaheliseks pakkematerjalide ja -seadmete hulgimüüjaks ning pakendilahenduste pakkujaks. “Ligi 25 aastat kogemusi, ülemaailmne tarnijate võrgustik, seinast-seina tootevalik, ühtlane teenusekvaliteet, kohalik ja globaalne Antalise kontserni oskusteave võimaldavad meil pakkuda optimaalseimaid kliendikohaseid pakendamislahendusi. Ühistegevuse sünergiast tulenevalt muutub meie koostöö klientidega edaspidi veelgi konkurentsivõimelisemaks nii siseturul kui ka lähiturgudel Baltikumis ja Põhjamaades. Nüüd oleme mitmes riigis paiknevatele korporatiivklientidele kindlasti võimelised pakkuma paremat teenindust,” sõnas ta.

Antalise pakendivaldkond koondab endas 4 peamist tegevussuunda: pakkematerjalide ja -seadmete müük, liimide ja liimimisseadmete müük, markeerimislahendused, pakkeseadmete ning -süsteemide hooldus. Lisaks pakub ettevõte valdkonna-spetsiifilist nõustamist ja koolitust. Kõik vajalik alates toote pakendamisest kuni automaatsete pakkeliinideni ühe katuse alt Baltimaades ja Soomes.

Antalise kontserni pakenditoodete kogukäive ületab 450 miljonit eurot. Hansapakend OÜ omandamine oli osa Euroopa juhtiva paberi, pakenditoodete ja visuaalse kommunikatsiooni materjalide hulgimüügikontserni Antalis strateegiast tugevdada turupositsiooni pakenditoodete valdkonnas.

Antalis on Euroopa juhtiv paberi, pakenditoodete ja visuaalse kommunikatsiooni materjalide hulgimüüja. Maailmas paberi ja pakenditoodete hulgimüügis teisel kohal oleva kontserni käive oli 2015. aastal 2,6 miljardit eurot, 5800 töötajat teenindavad 43 riigis asuva 107 jaotuskeskuse kaudu üle 123 000 kliendi. Antalis toimetab iga päev üle maailma kätte 14 000 tellimust ja tarnib aastas 1,7 miljonit tonni paberit. Antalis on Sequana kontserni hulgimüügiharu.

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Seotud lood

Jälgi Kaubandust sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

SALONSHOP BALTIC OÜ otsib TURUNDUSJUHTI

Salonshop Baltic AS

31. detsember 2018

Tarkvara

AccountStudio - lihtsalt kohandatav terviklik äritarkvara

Äritarkvara, mida on võimalik kohandada erinevate nõudmiste ja tegevusaladega väike- ja suurettevõtetele. Tarkvara liidestab ettevõtte e-poe nii, et tehingud e-poes kajastuvad ilma valu ja vaevata nii laos kui ka raamatupidamises.

RTT kaasaegne kassatarkvara

Kassatarkvara oluliseks eesmärgiks on pakkuda kliendile kiiret ja mugavat teenindust. Suureks trendiks on saanud mobiilsus ehk tarkvara saab kasutada ka nutitelefonis või tahvelarvutis. Loe lähemalt, mis on kassatarkvara valikul oluline ning milliseid eeliseid annab RTT kassatarkvara.

Statistika

E-KAUBANDUS

Teabevara