Euroapteek sai uue juhi

Indrek Ild
Indrek Ild

Euroapteek OÜ apteekide keti uus tegevjuht on alates 29. märtsist 2016 Indrek Ild, kes eelnevalt töötas pool aastat meediaettevõttes Eesti Meedia turundusjuhina.

Ta on Euroapteek OÜ ja OÜ Baltfarma juhatuse liige. Ild asus ametisse Eno Juuli asemel, kes lahkus Euroapteegist 1. aprillil 2016.

Varasemalt on Ild töötanud 13 aastat AS Starmanis, kus juhtis eri aegadel müügi- ja turundusvaldkonda, olles ka juhatuse liige. 

„Minu eesmärgiks Euroapteegis on eelkõige ettevõtte jätkuv konkurentsivõime tõstmine läbi terviseteenuste süsteemi tugevdamise farmaatsiavaldkonnas  ja teeninduskvaliteedi jätkuv tõstmine,“ lausus Indrek Ild.

Euroapteegi Eestis tegutseva ettevõtte käive kasvas möödunud aastal  8%  jõudes 27 miljoni euroni (ilma km-ta).

Euroapteek alustas Eestis tegevust 2004. aastal, avades oma esimese apteegi Tallinnas. Tänase seisuga on Euroapteegil 43 apteeki ka kokku ligi 300 töötajat. Ettevõte omab üle 9% turuosa ja jätkab oma positsiooni edasist tugevdamist.

Euroapteegi ketti Eestis, Lätis, Leedus, Poolas ja Ukrainas kuulub 440 apteeki, mis teenindavad aastas üle 30 miljoni kliendi.

Euroapteegi Grupis töötab rohkem kui 2700 inimest.

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Kaubandust sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

SALONSHOP BALTIC OÜ otsib TURUNDUSJUHTI

Salonshop Baltic AS

31. detsember 2018

Tarkvara

RTT kaasaegne kassatarkvara

Kassatarkvara oluliseks eesmärgiks on pakkuda kliendile kiiret ja mugavat teenindust. Suureks trendiks on saanud mobiilsus ehk tarkvara saab kasutada ka nutitelefonis või tahvelarvutis. Loe lähemalt, mis on kassatarkvara valikul oluline ning milliseid eeliseid annab RTT kassatarkvara.

AccountStudio - lihtsalt kohandatav terviklik äritarkvara

Äritarkvara, mida on võimalik kohandada erinevate nõudmiste ja tegevusaladega väike- ja suurettevõtetele. Tarkvara liidestab ettevõtte e-poe nii, et tehingud e-poes kajastuvad ilma valu ja vaevata nii laos kui ka raamatupidamises.

Statistika

E-KAUBANDUS

Teabevara