Aasta Turvatöötaja 2015 on Kaubamajale tagasi toonud 18 000 euro väärtuses kaupa

Aasta turvatöötaja 2015 Merilin Algma
Aasta turvatöötaja 2015 Merilin Algma

7. aprillil kuulutas Eesti Turvaettevõtete Liit Aasta Turvatöötajaks 2015 Merilin Algma Viking Security AS’ist, kes tagab turvalisust Tallinna Kaubamajas.

"Tallinna Kaubamajas turvalisust tagavat Merilini võib kõhklemata nimetada kaubandusturvalisuse tipp-professionaaliks. Muljetavaldav on ka tema tööstaaž – turvatöötaja kutsetunnistus on tal aastast 2006. Enam kui 220 õiguserikkujat avastanud ning kliendile rohkem kui 18 000 euro väärtuses kaupa tagasi toonud – need on ilmekad näitajad Kaubamaja turvameeskonna nurgakivi Merilini töösse pühendumisest. Merilin on eeskujuks kõikidele oma kolleegidele, aidates kujundada meeskonnas head kõrge motivatsiooniga tööõhkkonda," iseloomustas žürii.

Eesti Turvaettevõtete Liit soovib tunnustada parimate valimisega valdkonna tavatöötajaid, kes panustavad juuretasandil turvalisusesse ja on turvaettevõtluse alustalad. Lisaks Aasta Turvatöötaja tiitlile antakse välja ka Aasta Turvatehniku tiitel.

Loe turvavaldkonna parimatest pikemalt Äripäeva teemaveebist kinnisvarauudised.ee.

 

Eesti Turvaettevõtete Liidu tegevdirektor Kaupo Kuusik ja Aasta Turvatöötaja Merilin Algma
Eesti Turvaettevõtete Liidu tegevdirektor Kaupo Kuusik ja Aasta Turvatöötaja...

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Kaubandust sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

SALONSHOP BALTIC OÜ otsib TURUNDUSJUHTI

Salonshop Baltic AS

31. detsember 2018

Tarkvara

RTT kaasaegne kassatarkvara

Kassatarkvara oluliseks eesmärgiks on pakkuda kliendile kiiret ja mugavat teenindust. Suureks trendiks on saanud mobiilsus ehk tarkvara saab kasutada ka nutitelefonis või tahvelarvutis. Loe lähemalt, mis on kassatarkvara valikul oluline ning milliseid eeliseid annab RTT kassatarkvara.

AccountStudio - lihtsalt kohandatav terviklik äritarkvara

Äritarkvara, mida on võimalik kohandada erinevate nõudmiste ja tegevusaladega väike- ja suurettevõtetele. Tarkvara liidestab ettevõtte e-poe nii, et tehingud e-poes kajastuvad ilma valu ja vaevata nii laos kui ka raamatupidamises.

Statistika

E-KAUBANDUS

Teabevara