Maxima sõidutab Ida-Virumaalt müüjad Tallinna tööle

Maxima sõidutab Ida-Virumaalt müüjad Tallinna tööl
Maxima sõidutab Ida-Virumaalt müüjad Tallinna tööle

Maxima Eesti tegevjuht Vygintas Šapokas ütles, et tööjõuvajaduse katmiseks toovad nad inimesi Ida-Virumaalt Tallinasse tööle.

„Praegu toome neljapäevasteks vahetusteks Tallinna 80 idavirumaalast ning tagame koostöös bussifirmade ja hotellidega meie kulul transpordi ja majutuse ning sarnaselt meie teiste töötajatega toitlustamise,“ ütles Šapokas Ärilehele antud intervjuus. Ta lisas, et samasisuline programm on käivitunud Lääne-Virumaal. Šapokase sõnul saavad nad Tallinnas ja lähiümbruses tööd pakkuda 150 inimesele teistest regioonidest.

Möödunud aastal suurenes Maxima Eesti tööjõukulud 10% ning neil ei ole ametikohti, kus tööd tasustatakse miinimumpalga tasemel, siis tõstsid nad üleriigilise miinimumi tõusu sunnil ettevõttesiseseid palgamäärasid 5-11%. „Sama muutust tuleb meil silmas pidada järgmise aasta eelarvestamisel – vastav kokkulepe on ju sõlmitud mitmeks aastaks ette.“

Loe pikemalt Ärilehest.

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Seotud lood

Jälgi Kaubandust sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

SALONSHOP BALTIC OÜ otsib TURUNDUSJUHTI

Salonshop Baltic AS

31. detsember 2018

Tarkvara

RTT kaasaegne kassatarkvara

Kassatarkvara oluliseks eesmärgiks on pakkuda kliendile kiiret ja mugavat teenindust. Suureks trendiks on saanud mobiilsus ehk tarkvara saab kasutada ka nutitelefonis või tahvelarvutis. Loe lähemalt, mis on kassatarkvara valikul oluline ning milliseid eeliseid annab RTT kassatarkvara.

AccountStudio - lihtsalt kohandatav terviklik äritarkvara

Äritarkvara, mida on võimalik kohandada erinevate nõudmiste ja tegevusaladega väike- ja suurettevõtetele. Tarkvara liidestab ettevõtte e-poe nii, et tehingud e-poes kajastuvad ilma valu ja vaevata nii laos kui ka raamatupidamises.

Statistika

E-KAUBANDUS

Teabevara