Olerex annab ID-kaardile krediitkaardi võimalused

Olerex annab ID-kaardile krediitkaardi võimalused
Olerex annab ID-kaardile krediitkaardi võimalused

Eesti kütuste jaemüüja Olerex toob turule võimaluse siduda oma ID-kaart krediidilimiidiga. 2013. aastal lojaalsusprogrammi ID-kaardi põhiseks muutnud Olerex lisab oma klientidele võimaluse soovi korral oma ID-kaarti Olerexi mehitatud teenindusjaamades lisaks püsikliendikaardile ka krediitkaardina kasutama hakata.

ID-kaart on Olerexi tanklates püsikliendi identifitseerimise vahend, mis on alates 26. aprillist võimalik muuta täiendavalt Olerexi eraisiku krediitkaardiks. Krediitkaart on 0% intressiga ja kuutasuta.

Olerexi turundusjuhi Janne Laiki sõnul on innovaatilise arenduse eesmärgiks klientide mugavuse suurendamine. „Eesti ID-kaart on suurepärane võimalus inimest tuvastada, mistõttu on meie hinnangul mõistlik, kui ID-kaart muutub erinevate teenuste puhul nii kliendistaatust tõendavaks kui ka maksekaardi funktsiooni omavaks kaardiks,“ lisas Laik. Uue Olerexi kaardilahenduse kõige olulisemad aspektid on lihtsus, kiirus ja mugavus. Kliendile soovitakse pakkuda parimat teenust, et muuta igapäevased toimetused kergemaks. 

Sertifitseerimiskeskuse juhatuse liige Piret Korol täiendab, et Eesti ID-kaardil on olemas kõik tehnilised võimalused, et asendada kliendikaarte. "On hea meel näha, et ID-kaardile luuakse aina uusi kasutuslahendusi, mis muudavad paljude Eesti inimeste elu lihtsamaks. Sellised ID-kaardil põhinevad lahendused, millele lisanduvad ka autentimine ja digitaalallkirjastamine, on veel igati kiiduväärt. Olerex on oma uue, ID-kaardil põhineva lahenduse kasutuselevõtul kindlasti teerajaja ja tänu sellele edukas ka kliendilojaalsuse kasvatamisel.“ Viimase 12 kuu jooksul ID-kaarti kasutanud inimeste arv oli käesoleva aasta märtsis kokku tervelt 604 119.

Eestimaise tanklaketi lojaalsusprogramm muutus ID-kaardi põhiseks 2013. aastal. Sellega on tänaseks liitunud üle 223 000 kliendi. 2016.a. näitab kasvavat trendi, kuna esimeste kuude jooksul on liitujaid juurde tulnud juba üle 21 000. Olerexi lojaalsusprogrammiga saavad liituda ka kliendid, kel ID-kaart puudub, sest edaspidigi on täiendavalt kasutuses eraklientidele mõeldud hõbedased sooduskaardid. „Plaanime edasi arendada ID kaardi ja kogu kliendi lojaalsusprogrammi funktsionaalsust,“ lisas Laik.

AS Olerex on Eesti kütuste jaemüüja, mille müügiketti kuulub tänaseks rohkem kui 80 tanklat üle Eesti. 1994. aastal asutatud Eestimaine kütusefirma annab tööd enam kui 600 inimesele.

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Kaubandust sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

SALONSHOP BALTIC OÜ otsib TURUNDUSJUHTI

Salonshop Baltic AS

31. detsember 2018

Tarkvara

RTT kaasaegne kassatarkvara

Kassatarkvara oluliseks eesmärgiks on pakkuda kliendile kiiret ja mugavat teenindust. Suureks trendiks on saanud mobiilsus ehk tarkvara saab kasutada ka nutitelefonis või tahvelarvutis. Loe lähemalt, mis on kassatarkvara valikul oluline ning milliseid eeliseid annab RTT kassatarkvara.

AccountStudio - lihtsalt kohandatav terviklik äritarkvara

Äritarkvara, mida on võimalik kohandada erinevate nõudmiste ja tegevusaladega väike- ja suurettevõtetele. Tarkvara liidestab ettevõtte e-poe nii, et tehingud e-poes kajastuvad ilma valu ja vaevata nii laos kui ka raamatupidamises.

Statistika

E-KAUBANDUS

Teabevara