Alibaba ületas ootusi, aktsia tõuseb

Alibaba
Alibaba

Hiina e-kaubandushiid Alibaba teatas täna oma kvartalitulemused – kasum oli oodatust kehvem, aga käive ületas ootusi, mis pani aktsia kiiresti tõusma, vahendab FoxBusiness.

Alibaba aktsia on täna kallinenud 4 protsenti 78,8 dollarini. Viimase aasta jooksul on ettevõtte aktsia langenud 4,7 protsenti, sest investorid tundsid muret Hiina majanduse aeglustumise pärast. Vaatamata sellele on Alibaba müük ja kasutajate arv kasvanud.

E-kaubandus on esimeses sektoris olnud tugevas positsioonis, kirjutasid investeerimisfirma Nomura Securitiesi analüütikud.

Alibaba teatel oli neil esimeses kvartalis 423 miljonit aktiivset ostjat, mis on 21 protsenti enam kui eelmise aasta samal ajal. Aktiivsete kasutajate arv mobiilis kasvas 42 protsenti.

Alibaba kasum kasvas jüaanides 85 protsendi võrra 5,37 miljardi jüaanini (2,11 aktsia kohta). Käive tõusis 39 protsenti 24,18 miljardi jüaanini. Analüütikud prognoosisid, et kasum aktsia kohta ulatub 3,6 jüaanini ning käive 23,22 miljardi jüaanini.

Osale arutelus

Toetajad

Jälgi Kaubandust sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

Tarkvara

Jaekaubandus – kas valida jäik või paindlik laoarvestuse meetod?

Kaalutud keskmine kui lihtsamini hallatav meetod jaekaubanduses, on enam levinud kui FiFO, sest võimaldab lihtsustatud laoliikumist ning kiire jaemüügi puhul üliolulist miinusesse müüki.

Majandustarkvara Profit – kõik mida ettevõtte juhtimiseks vajad

Majandustarkvara Profit pakub oma klientidele tasuta tarkvarauuendusi ja kasutajatuge, mis tähendab, et Profiti kliendid täiendavate lisakulutustega arvestama ei pea ning saavad alati töötada kõige kaasaegsema tarkvaraversiooniga. 

Statistika

Käsi­raamatud