Rootsi ICA testib otse külmikusse tarnet

Rootsi ICA testib otse külmikusse tarnet
Rootsi suurim toidukaupade kett ICA testib otse külmikusse tarnet

Rootsi suurim toidukaupade kett ICA alustas Rootsis pilootprojektiga, mille eesmärgiks on muuta internetist toidukaupade ostmine veelgi mugavamaks.

Koostöös nutika kodu start-up’iga Glue, kes toodab nutikaid digitaalseid lukke, mida on võimalik paigalda korteri või maja uksele. See tähendab seda, et kliendile toimetatakse internetist ostetud toidukaup koju ning ostukotid pakitakse lahti köögi töölauale, külmikusse ja sügavkülma, kui klienti ennast kodus ei ole.

Kuidas see töötab?

Kui korteri või maja uksele on paigutatud Glue Smart Lock, siis uks avaneb nutitelefoni kaudu. See võimaldab PostNord kulleril, kes on eelnevalt saanud kliendi heakskiidu ja digitaalse võtme, siseneda kliendi koju ja pakkida ICAst ostetud toidukotid lahti.

Tagajärjed

See initsiatiiv muudab kliendile kauba kojutarne veelgi mugavamaks, kuna klient ei pea ise kauba tarne hetkel kodus olema ja kaupa vastu võtma ning toidukotte lahti pakkima. Kuid seal on ka mõningad turvalisuse küsimused: võõra inimese laskmine enda koju, kui ennast ei ole kodus ning investeering Glue Smart Lock’i.

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Kaubandust sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

Tarkvara

RTT kaasaegne kassatarkvara

Kassatarkvara oluliseks eesmärgiks on pakkuda kliendile kiiret ja mugavat teenindust. Suureks trendiks on saanud mobiilsus ehk tarkvara saab kasutada ka nutitelefonis või tahvelarvutis. Loe lähemalt, mis on kassatarkvara valikul oluline ning milliseid eeliseid annab RTT kassatarkvara.

AccountStudio - lihtsalt kohandatav terviklik äritarkvara

Äritarkvara, mida on võimalik kohandada erinevate nõudmiste ja tegevusaladega väike- ja suurettevõtetele. Tarkvara liidestab ettevõtte e-poe nii, et tehingud e-poes kajastuvad ilma valu ja vaevata nii laos kui ka raamatupidamises.

Statistika

E-KAUBANDUS

Teabevara