Kolmas Sports Direct avatakse Kristiine Keskuses

Sports Direct avab Eestis kolmanda kaupluse
Sports Direct avab Eestis kolmanda kaupluse

Taskukohaseid spordi- ja vabaajatarbeid müüv Suurbritannia jaekett Sports Direct allkirjastas lepingu, mille kohaselt avatakse juba käesoleval aastal Eesti kolmas SportsDirect.com pood Kristiine Keskuses.

Kristiine Keskuse juht Mati Pops ütles, et Sports Directi lisandumine keskuse suurüürnike hulka on osa kesklinna suurima käibe ja külastajate arvuga kaubanduskeskuse uuendusplaanidest.

“Kristiine Keskus on hea asukohaga suur kaubanduskeskus ning oleme teinud viimaste aastate jooksul suuri investeeringuid, et muuta Kristiine võimalikult atraktiivseks ostu- ja ajaviitekeskkonnaks," rääkis Pops.

Tema sõnul on aga keskusel jätkuvalt arenguruumi, mistõttu plaanitakse lähiaastatel kaasata üha uusi tugevaid tõmbenumbreid nii tuntud kui ka avastamist väärivate kaubamärkide näol.

Sports Directi regiooni juht Remi Aare sõnul kavandas SportsDirect.com kolmanda kaupluse avamist ligi aasta, et leida parim võimalik asukoht.

„Uue kaupluse avamine oli meie jaoks väga kaalutletud otsus – me ei soovi laieneda hoogsalt, vaid targalt. Ajalooliselt tugev Kristiine Keskus sobib tänu oma heale asukohale ja tingimustele nii uute kui ka seniste klientide veelgi paremaks teenindamiseks suurepäraselt,“ sõnas Aare.

Kristiine Keskuse SportsDirect.com hõlmab 1400 m² suurust ala Kristiine keskuse teisel korrusel. Lähinädalatel algava kauplusepinna ettevalmistuse käigus ühendatakse Sports Directi kaubavaliku mahutamiseks mitmed senised väiksemad pinnad. Kristiine Keskuse SportsDirect.com avab uksed juba suve lõpus.

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Kaubandust sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

Tarkvara

AccountStudio - lihtsalt kohandatav terviklik äritarkvara

Äritarkvara, mida on võimalik kohandada erinevate nõudmiste ja tegevusaladega väike- ja suurettevõtetele. Tarkvara liidestab ettevõtte e-poe nii, et tehingud e-poes kajastuvad ilma valu ja vaevata nii laos kui ka raamatupidamises.

RTT kaasaegne kassatarkvara

Kassatarkvara oluliseks eesmärgiks on pakkuda kliendile kiiret ja mugavat teenindust. Suureks trendiks on saanud mobiilsus ehk tarkvara saab kasutada ka nutitelefonis või tahvelarvutis. Loe lähemalt, mis on kassatarkvara valikul oluline ning milliseid eeliseid annab RTT kassatarkvara.

Statistika

E-KAUBANDUS

Teabevara