KFC plaanib Eestis restorani avada 2017. aastal

KFC
KFC plaanib Eestis esimese restraoni avada mitte varem kui 2017

Leedu firma Cibus Groupi, kelle käes on Baltikumi KFC ja PizzaHuti frantsiisi- ja arendusõigus, juhi Sigurdur A. Sigurdssoni teatel on tänaseks Leedus, Lätis ja Soomes tegutseval firmal peagi plaan ka Eesti turule siseneda.

Sigurdsson ütles Läti meedias välja, et hetkel on olemas Eestiga seonduvalt vaid frantsiisileping ning järgmisel aastal plaanib ettevõte avada uued restoranid Leedus - Vilniuses, Kaunases ja Klaipedas, kirjutab kasulik.delfi.ee.

„Me tahame tugevdada Leedu ja Läti turul tegutsemist ning Eestis avame esimese restorani mitte varem kui 2017. aastal," ütles Siurdsson.

Uuel aastal on Tallinnas valmimas Balti jaama turg ning algsete plaanide kohaselt ka Pro Kapitali Peterburi teele rajatav hiigelkeskus T1 (kuigi arendaja on öelnud, et keskuse avamine võib lükkuda 2018. aastasse).

Kui KFC plaanib avada esimese koha keskuses, siis need kaks on uusimad ja ühtlasi kõige enam huvitatud sellest, et uusi brände Eestisse (ja oma keskusesse) meelitada.

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Kaubandust sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

Tarkvara

RTT kaasaegne kassatarkvara

Kassatarkvara oluliseks eesmärgiks on pakkuda kliendile kiiret ja mugavat teenindust. Suureks trendiks on saanud mobiilsus ehk tarkvara saab kasutada ka nutitelefonis või tahvelarvutis. Loe lähemalt, mis on kassatarkvara valikul oluline ning milliseid eeliseid annab RTT kassatarkvara.

AccountStudio - lihtsalt kohandatav terviklik äritarkvara

Äritarkvara, mida on võimalik kohandada erinevate nõudmiste ja tegevusaladega väike- ja suurettevõtetele. Tarkvara liidestab ettevõtte e-poe nii, et tehingud e-poes kajastuvad ilma valu ja vaevata nii laos kui ka raamatupidamises.

Statistika

E-KAUBANDUS

Teabevara