Piletilevi kehtestab internetipoes pooleeurose teenustasu

Piletilevi
Piletilevi kehtestab internetipoes pooleeurose teenustasu

Seoses IT-valdkonna järjest kasvavate investeeringuvajaduste ja üldise kulude kasvuga kehtestab Piletilevi 6. juunist internetist ostetavatele piletitele teenustasu.

Teenustasu suuruseks Piletilevi veebipoes saab olema 0,5 eurot. Teenustasuta saab edaspidi soetada pileteid kolmekümnes müügipunktis üle Eesti, mille kohta leiab infot Piletilevi veebilehelt www.piletilevi.ee. Teistes füüsilistes müügipunktides on teenustasu suurus 0,9 eurot.

Piletilevi juhataja Jaanus Beilmanni sõnul on hinnatõus tingitud IT-investeeringute vajadusest ja üldisest kulude kasvust. “Internetimüügi osakaalu pidev suurenemine, konkureerivate teenuste esiletõus ja klientide järjest kõrgenevad ootused seavad oma surve piletimüügisüsteemide arendamisele ja serverikuludele. Lisaks IT-kulude tõusule tingib tulude suurendamise vajaduse ka üldine hinnatõus,” selgitas Beilmann. Piletilevi värskendas hiljuti oma kodulehe kujundust ja funktsionaalsusi, järge ootavad kontrollisüsteemide uuendamised ja piletiostu ning piletikandmise lihtsustamine nutitelefoni kasutajatele.

Piletilevi juurutas esimese elektroonilise pileti Eestis 2005. aasta veebruaris. Tänaseks on elektroonilisi pileteid müüdud Eestis kokku juba 3 miljonit, millest 50% osteti kahe viimase aasta jooksul (2014-2015).

Kultuurisündmuste arv, millele Piletilevi pileteid vahendab, kasvab kiires tempos. 2015. aastal müüs Piletilevi pileteid 13 462 erinevale Eestis toimunud sündmusele, mis on 18% rohkem kui aastal enne seda.

AS Piletilevi kuulub Eestis asuvale Balti riikide piletiettevõtteid (Piletilevi, Bilesu Serviss ja Bilietu Pasaulis) haldavale Baltic Ticket Holdings ASile ja kasutab Eestis programmeeritud ja hallatavat piletimüügitarkvara. Baltic Ticket Holdings grupp kasvatas oma rahalist piletimüügikäivet 2015. aastal 21%. Kokku müüdi kõigil turgudel 2,4 miljonit piletit pea 49 miljoni euro väärtuses.

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Kaubandust sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

SALONSHOP BALTIC OÜ otsib TURUNDUSJUHTI

Salonshop Baltic AS

31. detsember 2018

Tarkvara

RTT kaasaegne kassatarkvara

Kassatarkvara oluliseks eesmärgiks on pakkuda kliendile kiiret ja mugavat teenindust. Suureks trendiks on saanud mobiilsus ehk tarkvara saab kasutada ka nutitelefonis või tahvelarvutis. Loe lähemalt, mis on kassatarkvara valikul oluline ning milliseid eeliseid annab RTT kassatarkvara.

AccountStudio - lihtsalt kohandatav terviklik äritarkvara

Äritarkvara, mida on võimalik kohandada erinevate nõudmiste ja tegevusaladega väike- ja suurettevõtetele. Tarkvara liidestab ettevõtte e-poe nii, et tehingud e-poes kajastuvad ilma valu ja vaevata nii laos kui ka raamatupidamises.

Statistika

E-KAUBANDUS

Teabevara