Odavkett Lidl avas Leedus esimese kaupluse

Esimene Lidl Leedus
Esimene Lidl Leedus

2. juunil avas Saksa odavkett Lidl enda esimese kaupluse Leedus ning käesoleva aasta lõpuks on plaan avada kokku vähemalt 15 kauplust.

Lidl Leedu juhatuse esimees Marius Kybartas ütles Leedu Delfile, et neil ei ole võimalik  käesoleval aastal avada korraga rohkem kui 15 kauplust, kuna inimeste koolitamine, logistika organiseerimine ja muud protsessid võtavad oma aja. „Järgmisel aastal on plaan edasi laieneda, kuid hetkel ei saa sellest täpsemalt rääkida,“ ütles Kybartas.

Lidl investeeris Leedu logistikakeskusesse 40 miljonit eurot ning kauplustesse plaanitakse käesoleval aastal investeerida 60 miljonit eurot.

Leedu Lidl kaupluses on müügil enam kui 1600 erinevat toodet, millest enamus on private label.

Leedu Lidl kommunikatsioonijuht Agné Dalia Gaižauskiené ütles, et nad ei saa kommenteerida ettevõtte laienemisplaane teistesse Balti riikidesse, turundus strateegiat ja investeeringute suurust seoses konkurentsiga jaeturul.

Leedu Lidl on keskendunud erinevatele tegevustele Leedu turul, mis on tema hinnangul väga atraktiivsed. „Lidl pakub kliendile parimat kvaliteeti parima võimaliku hinnaga. See on meie eesmärk ja ka põhimõte, millega on Lidl saavutanud ka rahvusvahelise edu,“ ütles Gaižauskiené.

Lidl kuulub Scwarz Grupi, mis on juhtiv jaekaubandusettevõte Saksamaal ja üle Euroopa. Lidl kauplused on 29 riigis ning Serbias ja USAs esindab Lidl kauplusi kohalik ettevõte. Lidl’i ketti kuulub enam kui 10 000 kauplust, 140 logistikakeskust ja ettevõte annab tööd enam kui 200 000 töötajale.

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Seotud lood

Jälgi Kaubandust sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

SALONSHOP BALTIC OÜ otsib TURUNDUSJUHTI

Salonshop Baltic AS

31. detsember 2018

Tarkvara

RTT kaasaegne kassatarkvara

Kassatarkvara oluliseks eesmärgiks on pakkuda kliendile kiiret ja mugavat teenindust. Suureks trendiks on saanud mobiilsus ehk tarkvara saab kasutada ka nutitelefonis või tahvelarvutis. Loe lähemalt, mis on kassatarkvara valikul oluline ning milliseid eeliseid annab RTT kassatarkvara.

AccountStudio - lihtsalt kohandatav terviklik äritarkvara

Äritarkvara, mida on võimalik kohandada erinevate nõudmiste ja tegevusaladega väike- ja suurettevõtetele. Tarkvara liidestab ettevõtte e-poe nii, et tehingud e-poes kajastuvad ilma valu ja vaevata nii laos kui ka raamatupidamises.

Statistika

E-KAUBANDUS

Teabevara