Kütusemüüja Neste võttis üle kaks Hermeliini tanklat Irus ja Linnamäe teel Tallinnas.

Neste Iru jaam
Neste Iru jaam

Möödunud nädala lõpus alustas Neste Eesti teenindamist varasemalt Hermeliini nime kandnud tanklates. Neljapäeval 2, juunil avati uuenenud Iru tankla Viimsi vallas, aadressil Narva mnt 219 ning 3. juunil avati tankla Lasnamäel, aadressil Linnamäe tee 40.

„Uus Neste Iru jaam võimaldab senisest oluliselt mugavamad tankida meie klientidel, kes liiguvad peamiselt Muuga ja Maardu suunal. Esimeste päevade kliendikülastused annavad kinnitust, et Neste jaam oli selles piirkonnas ammu oodatud“ rõõmustab Neste Eesti peadirektor Ivar Kohv ja lisab, et plaanis on veelgi investeerida jaamade võrgu arendamisse ning avada sel aastal veel lisaks kaks uut jaama.

Neste Eesti AS on üks suurimaid vedelkütuste jae- ja hulgimüüjaid Eestis kes alustas oma tegevust 1989 aastal. Kokku opereerib Neste Eestis 57 automaatjaamaga ning omab hinnangulist turuosa 23%. Maksu- ja Tolliameti andmetel oli Neste 2015. aastal suurim maksumaksja Eestis. TNS Emori 2015 aasta soovitusindeksi uuringu järgi on Neste klientide poolt enim hinnatud tanklakett Eestis.

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Kaubandust sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

SALONSHOP BALTIC OÜ otsib TURUNDUSJUHTI

Salonshop Baltic AS

31. detsember 2018

Tarkvara

RTT kaasaegne kassatarkvara

Kassatarkvara oluliseks eesmärgiks on pakkuda kliendile kiiret ja mugavat teenindust. Suureks trendiks on saanud mobiilsus ehk tarkvara saab kasutada ka nutitelefonis või tahvelarvutis. Loe lähemalt, mis on kassatarkvara valikul oluline ning milliseid eeliseid annab RTT kassatarkvara.

AccountStudio - lihtsalt kohandatav terviklik äritarkvara

Äritarkvara, mida on võimalik kohandada erinevate nõudmiste ja tegevusaladega väike- ja suurettevõtetele. Tarkvara liidestab ettevõtte e-poe nii, et tehingud e-poes kajastuvad ilma valu ja vaevata nii laos kui ka raamatupidamises.

Statistika

E-KAUBANDUS

Teabevara