Viimsi saab järgmisel nädalal uue kaubanduskeskuse

Pärnamäe Keskus
Pärnamäe Keskus

Järgmisel kolmapäeval, 15. juunil avab Viimsis Pärnamäe tee ja Vana-Narva maantee ristumispaigas uksed Pärnamäe Keskus, mis saab igapäevaseks toidu- ja esmatarbekaupade ostukohaks tuhandetele Pirita, Viimsi, Lasnamäe, Maardu ja Muuga elanikele.

„Pärnamäe Keskus asub looduskaunis Lilleorus. Täna toimub siin vilgas elamuarendus, mis tähendab, et lähiaastatel leiavad piirkonnas endale kodu sajad noored pered. Lisaks läbib Lilleorgu iga päev tuhandeid autoga tööle või koju suunduvaid inimesi, kelle jaoks paikneb keskus väga mugavalt tee peal. Keskus on sobivalt kompaktne, et sooritada siin mugavalt kõik oma igapäevaostud säilitades samal ajal nii aja- kui reaalsustaju – nii nagu üks korralik kodupool olema peabki,“ sõnas keskuse rajanud MA Kinnisvara Arenduse OÜ ja Kaveks Holding OÜ esindaja Mart Sillaots.

Ehitustööde käigus rajati Pärnamäe Keskuse ette ringtee, et keskusesse tulek oleks liiklejatele mugav ja ohutu ning säiliks piirkonna aedlinnalikult lihtne ja õdus keskkond. 

3600m² pindala hõlmava keskuse ankurrentnik on Rimi ning keskuse teisel korrusel hakkab 400m² alal lastele elamusi pakkuma Miniland mängutuba.

Lisaks avavad keskuses uksed ka Tokyo Sushi, Drumsticks ning Cocodrillo restoranid ning ehedat Eesti toitu hindavatele külastajatele pakuvad kvaliteetseid toidutooteid Muhu Leib, Leoki Kala ja Jaani Lihapood. Ühtekokku tegutseb Pärnamäe Keskuses üle 20 ettevõtte, mis pakuvad külastajatele lisaks toidukaupadele ka ilutooteid ja –teenuseid, lilli, lemmikloomatarbeid, jalatsite parandust ja rõivaste keemilist puhastust, tehnikakaupu ja ravimeid. Tagatud on ka vajalikud teenused autoomanikele  ?  EURO Oil tankla ning Mündipesula, mis pakub selvepesu teenust. 

Viimsi valla abivallavanema Oliver Liidemanni sõnul on Viimsisse viimastel aastatel rajatud mitmeid tegevus- ja ostukeskusi, valla idapiirkonnas on seni kaubanduspindu olnud aga kesiselt. „Uue keskuse avamisega saavad ka Laiaküla, Pärnamäe, Randvere ning Viimsi naaberomavalitsuste elanikud võimaluse sooritada igapäevaoste kodule lähemal, samuti tekib valda juurde uusi töökohti,” lausus Oliver Liidemann.

Liideman toob välja ka asjaolu, et kaubanduskeskuse rajamisega korraldati liiklemine Laiaküla piirkonnas ohutumaks. “Tänu ringristmikule avatava kaubanduskeskuse ees saab Pärnamäe teel nüüd turvalisemalt sooritada nii vasak-kui parempöördeid”, lisab ta.?

Pärnamäe kaubanduskeskus avab uksed 15. juunil kell 12.00. Pärnamäe Keskuse ehitas Kaveks Holding OÜ ja MA Kinnisvara Arenduse OÜ tellimusel Maru Ehitus AS.

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Kaubandust sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

Tarkvara

Erply tarkvara – iga poepidaja hindamatu abimees

Mäletad, mida su ema sulle õpetas? Pese enne sööki käed, sest see on eluliselt vajalik. Kui ta õpetaks sind tarkvara valima, ütleks ta: võta Erply, sest ka see on eluliselt vajalik.

Excellent pakub laoettevõtetele terviklikku lähenemist

Pidevalt suurenevate tegevusmahtude ja keerukate tarneahelate tõttu on oluline, et ettevõtte fookus püsiks põhieesmärgil ja ei varjuks tehniliste tegevuste taha. Ettevõtte eri funktsioonide ja osakondade tegevus peab käima käsikäes, sealhulgas raamatupidamine, müük ja laohaldus. Laoarvestus peab kajastuma ka finantsnäitajates ja vastupidi. Kuidas seda lahendada, räägib Excellent Business Solutionsi vanemkonsultant Eva-Mai Saard.

Statistika

E-KAUBANDUS

Teabevara