Alibaba lubab käibe kahekordistada

Alibaba
Alibaba

Hiina kaubandusportaal lubas selle aastakümne lõpuks oma tehingumahud kahekordistada, suurt kasvu lubab ennustada senisest põhjalikum piraatkaupade tuvastamine ning turult eemaldamine.

Ettevõtte Hangzhou peakorteris toimunud investoritele mõeldud konverentsil lubati, et Alibaba kasvatab 2020. aastaks oma kaubandusest saadava puhastulu 912 miljardi dollarini. Tegemist oleks praeguse numbri kahekordistamisega.

Käibe kasvu toetamiseks loodetakse 2036. aastaks suurendada oma kliendibaas 2 miljardi tarbijani. Praegu on Alibabal 423 miljonit aktiivset klienti.

Alibabale on ette heidetud piraatkaupade vahendamist netipoes, kuid ettevõtte tegevjuht Jack Ma sõnul probleemiga tegeletakse. „Me teeme kõik, mis meie võimuses, et piraatkaubad müügilt eemaldada ning nende sattumist meie veebipoodi vältida,“ ütles Ma. „Ma luban teile, et piraatlus ning intellektaalse identiteedi vargused saavad meie keskkondaest tõrjutud - ma olen enam kui kindel, et suudame selle probleemi lahendada,“ lisas ta.

Osale arutelus

  • Indrek Mäe

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Kaubandust sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

Tarkvara

AccountStudio - lihtsalt kohandatav terviklik äritarkvara

Äritarkvara, mida on võimalik kohandada erinevate nõudmiste ja tegevusaladega väike- ja suurettevõtetele. Tarkvara liidestab ettevõtte e-poe nii, et tehingud e-poes kajastuvad ilma valu ja vaevata nii laos kui ka raamatupidamises.

RTT kaasaegne kassatarkvara

Kassatarkvara oluliseks eesmärgiks on pakkuda kliendile kiiret ja mugavat teenindust. Suureks trendiks on saanud mobiilsus ehk tarkvara saab kasutada ka nutitelefonis või tahvelarvutis. Loe lähemalt, mis on kassatarkvara valikul oluline ning milliseid eeliseid annab RTT kassatarkvara.

Statistika

E-KAUBANDUS

Teabevara