Nicorex sai Eesti esimese e-sigarettide müüjana ISO-sertifikaadi

nicorex
nicorex

Eesti e-sigarettide müüja Nicorex sai esimesena Eestis oma valdkonnas sertifikaadi ISO 9001:2015, mis annab kinnituse ettevõtte juhtimis- ja teenindusprotsesside kvaliteedi kohta.

„ISO sertifikaadi saamine on ettevõtte jaoks üks 2016. aasta olulisemaid verstaposte, sest juba ettevõtte algusaegadest on meie eesmärgiks olnud usaldusele põhinevate suhete loomine klientidega ning teeninduse ja kvaliteedi arendamine kõrgele tasemele,“ ütles Nicorexi juhatuse liige Sven Kotke.

Erapooletu auditeerimisettevõtte Bureau Veritas kvaliteedisertifikatsioon kinnitab, et organisatsiooni juhtimissüsteemi on kontrollitud ja leitud see olevat vastavuses nimetatud juhtimissüsteemi standardi nõuetega. Kotke sõnul näitab see, et ettevõte täidab asjakohaseid seadusi ja kvaliteedinõudeid ning püüab edasistes protsessides tõsta kvaliteeti veelgi.

Seda kinnitab fakt, et Nicorexi krediidireiting tõusis tasemelt A (hea) 2013. aastal tasemele AA (väga hea) 2014. aastal.

„Töötame päevast päeva toodete kvaliteedi ja klienditeeninduse parendamisega ning üritame anda endast iga päev enam. Sertifikaat kinnitab meie juhtimissuunda. Klientide ja edasimüüjate jaoks tähendab see, et nad on valinud õige koostööpartneri, kes seisab oma lubaduste, toodete ja teenuste eest,“ ütles Kotke.

Ettevõte alustas tegevust nime all Ecig Group OÜ 2012. aastal elektrooniliste sigarettide, täitevedelike ning tarvikute müügiga. Esimene kauplus loodi 2013. kevadel.

Ettevõttes on loodud ca 30 töökohta, rajatud kauplused Tallinnas, Tartus, Pärnus, Viljandis ja Jõhvis. Tooteid turustatakse ka läbi ca 500 edasimüüja Baltikumis ja Skandinaavias ning e-kaubanduse kaudu üle maailma.

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Kaubandust sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

SALONSHOP BALTIC OÜ otsib TURUNDUSJUHTI

Salonshop Baltic AS

31. detsember 2018

Tarkvara

AccountStudio - lihtsalt kohandatav terviklik äritarkvara

Äritarkvara, mida on võimalik kohandada erinevate nõudmiste ja tegevusaladega väike- ja suurettevõtetele. Tarkvara liidestab ettevõtte e-poe nii, et tehingud e-poes kajastuvad ilma valu ja vaevata nii laos kui ka raamatupidamises.

RTT kaasaegne kassatarkvara

Kassatarkvara oluliseks eesmärgiks on pakkuda kliendile kiiret ja mugavat teenindust. Suureks trendiks on saanud mobiilsus ehk tarkvara saab kasutada ka nutitelefonis või tahvelarvutis. Loe lähemalt, mis on kassatarkvara valikul oluline ning milliseid eeliseid annab RTT kassatarkvara.

Statistika

E-KAUBANDUS

Teabevara