Olerex muudab autopesu eest maksmise kordades lihtsamaks

Olerex muudab autopesu eest maksmise kordades liht
Olerex muudab autopesu eest maksmise kordades lihtsamaks

Eesti idufirma Barking toob turule ainulaadse lahenduse, hakates pakkuma mobiilset platvormi autopesu eest tasumiseks. Eestis alustatakse teenuse pakkumist koostöös Olerexi tanklatega ning Mündipesulatega.

Barkingu tegevjuhi Kustas Kõivu sõnul sündis idee alustada rakenduse loomisega reaalsest probleemist, mis vajas lahendamist. Ajal, mil kõik muutub inimeste jaoks mugavamaks, on autopesula endiselt koht, kus tasumisprotsess võtab tarbetult palju aega. “Meie soov on klientide jaoks see protsess oluliselt mugavamaks teha,” kinnitas Kustas Kõiv.

Maailmas on levinumad kahte tüüpi pesulad. Esimesena “Roll-over”/ automaatpesula, kus automaatika sõidab edasi-tagasi üle paigalseisva sõiduki ehk nagu  Olerexi pesulad ja teiseks “iseteenindus” nagu Mündipesulad, kus klient kontrollib ise, palju kulutab ning kuidas autot peseb.

Traditsioonilises autopesulas on tasumise protsess järgmine: klient pargib auto, läheb poodi, ostab pesu, võtab tseki, sõidab pesula ette, väljub autost ja sisestab tsekilt koodi terminali. Tänu uuele lahendusele on võimalik kogu protsess oluliselt mugavalt läbi teha, sest vaid ühe nupuvajutusega on võimalik pesu alustada ka maksmisprotsess toimub samas lahenduses kiirelt.

Selvepesulate puhul, kus maksta saab müntidega, on tihtipeale kogu maksmisprotsess algusest lõpuni ebamugav. Tänu uuele lahendusele saab rakendusest valida summa, vajutada nuppu ja alustada pesu.

Mõlema lahenduse puhul toimub tasumine, kas mobiilirakendusse sisestatud krediitkaardi alusel või Elisa ja Tele2 klientidele mõeldud mobiiliarvega. Ärikliendid, näiteks taksofirmad, saavad tellida oma pesude eest kuu lõpus koondarve.

Olerexi turundusjuht Janne Laik ütles, et nii Olerex kui ka Barking on mõlemad eestimaised ja kiirelt arenevad ettevõtted, mis hindavad kliendi jaoks uuenduslikke ja elu lihtsustavaid lahendusi. „Me ei mõelnud kaua, kas ettepanekuga kaasa minna. Selles lahenduses on hästi läbimõeldud funktsionaalsus ja tegijatel selge nägemus,“ lisas Laik.

Liitumiseks paigaldatakse igasse pesulasse vajadusel väike modem. Esimesed läbirääkimised näidanud, et huvi rakenduse vastu on suur kõikjal Euroopas. Lähiajal laienetakse sellega väga põnevatele uutele sihtturgudele.

Mullu parimaks E-teenuseks valitud Barking on 2015. aastal loodud mobiilirakendus, millega autojuhtidel avaneb võimalus parkida seni avalikkusele suletud olnud parkimiskohtadele, nagu erinevate asutuste parklad, korteriühistute parklad ja eraparklad. Parkimiskoha saab juba kodus teadlikult välja valida ning broneerida.

AS Olerex on Eesti suurim kütuste jaemüüja, mille müügiketti kuulub tänaseks ligi 80 tanklat üle Eesti.

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Kaubandust sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

Tarkvara

Excellent pakub laoettevõtetele terviklikku lähenemist

Pidevalt suurenevate tegevusmahtude ja keerukate tarneahelate tõttu on oluline, et ettevõtte fookus püsiks põhieesmärgil ja ei varjuks tehniliste tegevuste taha. Ettevõtte eri funktsioonide ja osakondade tegevus peab käima käsikäes, sealhulgas raamatupidamine, müük ja laohaldus. Laoarvestus peab kajastuma ka finantsnäitajates ja vastupidi. Kuidas seda lahendada, räägib Excellent Business Solutionsi vanemkonsultant Eva-Mai Saard.

Erply tarkvara – iga poepidaja hindamatu abimees

Mäletad, mida su ema sulle õpetas? Pese enne sööki käed, sest see on eluliselt vajalik. Kui ta õpetaks sind tarkvara valima, ütleks ta: võta Erply, sest ka see on eluliselt vajalik.

Statistika

E-KAUBANDUS

Teabevara