Kaupmeeste Liiduga liitusid kolm uut ettevõtet - Jardin Lilled, Nixor ja UP Invest

Kaupmeeste Liiduga liitusid kolm uut ettevõtet - J
Kaupmeeste Liiduga liitusid kolm uut ettevõtet - Jardin Lilled, Nixor ja UP...

Kaupmeeste Liidu liikmeskond suurenes kolme omas tegevusvaldkonnas tunnustatud ettevõtte võrra – alates juulist kuuluvad liitu aiandus- ning floristika ettevõtte Jardin Lilled, info- ja turvatehnoloogia ettevõte Nixor ja investeerimisfirma UP Invest.

„Kaupmeeste Liit on seadnud eesmärgiks suurendada liikmeskonda nii, et liitu kuuluksid jae-ja hulgimüüjad võimalikult erinevatest valdkondadest, aga ka kaubandusega seotud sidusettevõtted, kes kaubanduse arengut oluliselt mõjutavad,“ ütles Kaupmeeste Liidu tegevjuht Riin Savi. „Jardin OÜ esindab liidus seni katmata aiandus- ja floristika jaemüügi segmenti. Nixor ja UP Invest toovad liitu kaupmeestele väga olulised koostööpartnereid info- ja turvatehnoloogia süsteemide ning investeerimise valdkonnas,“ selgitas Savi.

Jardin Lilled on Eesti vanimaid ja suurimaid aiandus- ning floristika ettevõtteid aastast 1996. Jardin ketti kuulub 25 lillepoodi, e-pood ning aastaringselt avatud aianduskeskus, ettevõte annab tööd 110 inimesele. Jardin Lilled tegevjuhi Kaisa Ilvese sõnul avaneb Kaupmeeste Liidu liikmena võimalus areneda koos teiste edumeelsete kaubandusettevõtetega, saada uusi mõtteid ning võimalusi nii ettevõtte kui ka valdkonna edendamiseks ja kaasajastamiseks.

Info- ja turvatehnoloogia süsteemide integreerimisele ja juurutamisele keskendunud Nixor pakub alates 1993.aastast kaubandusettevõtetele innovaatilisi ja funktsionaalseid lahendusi tööprotsesside efektiivsemaks muutmiseks ja klientidele parima ostukogemuse tagamiseks. „Kaupmeeste Liiduga liitumine on senise tiheda koostöö loogiline jätk ning see väljendab meie toetust ja tunnustust liidu senisele tegevusele,“ ütles Nixori tegevjuht Imre Reinson.

2012.aastal asutatud Investeerimisfirma UP Invest keskendub tervishoiu-, meedia-, kinnisvara- ja jaekaubanduse- ning jaeteeninduse valdkonna investeeringutele ja cleantech riskikapitali investeeringutele. UP Invest tegevjuht Kristjan Vilosius selgitas, et täna on ettevõttel investeeringuid paljudesse tuntud Eesti kaubandusettevõtetesse, mistõttu Kaupmeeste Liidu liikmeks astumine on loogiline samm.

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Kaubandust sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

Tarkvara

Erply tarkvara – iga poepidaja hindamatu abimees

Mäletad, mida su ema sulle õpetas? Pese enne sööki käed, sest see on eluliselt vajalik. Kui ta õpetaks sind tarkvara valima, ütleks ta: võta Erply, sest ka see on eluliselt vajalik.

Excellent pakub laoettevõtetele terviklikku lähenemist

Pidevalt suurenevate tegevusmahtude ja keerukate tarneahelate tõttu on oluline, et ettevõtte fookus püsiks põhieesmärgil ja ei varjuks tehniliste tegevuste taha. Ettevõtte eri funktsioonide ja osakondade tegevus peab käima käsikäes, sealhulgas raamatupidamine, müük ja laohaldus. Laoarvestus peab kajastuma ka finantsnäitajates ja vastupidi. Kuidas seda lahendada, räägib Excellent Business Solutionsi vanemkonsultant Eva-Mai Saard.

Statistika

E-KAUBANDUS

Teabevara