Mars on Euroopa parim töökoht

Mars on Euroopa parim töökoht
Mars on Euroopa parim töökoht

Dublinis toimunud iga-aastasel Great Place to Work (GPTW) auhinnatseremoonial nimetati Mars Euroopa 2016. aasta Euroopa parimaks töökohaks.

2016. aasta GPTW küsitluses osales rohkem kui 2250 ettevõtet 19st riigist. Enam kui 18 400 töötajaga Mars Euroopa edestas tugevas konkurentsis teisi organisatsioone ning nimetati Euroopa parimaks töökohaks 2016. aastal.

„Olen elevil meie nomineerimiste pärast, kuna need kajastavad meie töötajate, keda on nüüd üle 18 400, uhkust ja pühendumust alates ajast, mil me alustasime Euroopas aastal 1932,“ ütles Mars Chocolate Euroopa & Euraasia piirkondlik president Gilles Morel auhinnatseremoonial.

 

Marsi esindaja Baltikumis Mindaugas Rupðys ütles, et just Marsi kultuur on see, mis muudab ettevõtte töötamiseks suurepäraseks kohaks – see tähendab kaasamist, soojust, suurt energiat ja pühendumust. „Mars annab meile võimaluse pidevalt õppida ja olla ettevõtlikud. Kõik see ajendab meid püüdlema kõrgeimate standardite poole ja pidevalt nihutama piire äritegevuse edu nimel. Meie pingutuste tunnustamine ja teadmine, et me oleme nüüd Euroopas parim koht, kus töötada, on midagi, mille üle saame eriliselt uhked olla,“ lisas Rupðys.

Rupðyse sõnul hindavad Marsi Eesti 15 töötajat ettevõtet kui tööandjat väga kõrgelt. „Alustades kindlatele põhimõtetele rajatud organisatsioonikultuurist kuni tuntud kaubamärkideni, mida me armastame – on palju asju, miks Mars on töötamiseks suurepärane koht,“ ütles Rupðys ning mainis ettevõtte lemmiklooma­sõbralikke kontoreid ja vabatahtlikke tegevusi kui positiivseid mõjutajaid.

Alates 1992. aastast, mil Mars Eesti rajati, on ettevõte pakkunud turule laia valikut Marsi kaubamärke neljas eraldiseisvas kategoorias: maiustused, toiduained, lemmiklooma­tooted ja Wrigley. „Seda, kuidas me Marsis töötame, suunavad meie viis põhimõtet: kvaliteet, vastutus, vastastikune mõju, tõhusus ja vabadus. Meie töötajad viivad iga päev ellu neid Marsi põhimõtteid, et muuta meie tegevuse kaudu midagi inimeste ja planeedi jaoks,“ ütles Rupðys.

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Kaubandust sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

SALONSHOP BALTIC OÜ otsib TURUNDUSJUHTI

Salonshop Baltic AS

31. detsember 2018

Tarkvara

AccountStudio - lihtsalt kohandatav terviklik äritarkvara

Äritarkvara, mida on võimalik kohandada erinevate nõudmiste ja tegevusaladega väike- ja suurettevõtetele. Tarkvara liidestab ettevõtte e-poe nii, et tehingud e-poes kajastuvad ilma valu ja vaevata nii laos kui ka raamatupidamises.

RTT kaasaegne kassatarkvara

Kassatarkvara oluliseks eesmärgiks on pakkuda kliendile kiiret ja mugavat teenindust. Suureks trendiks on saanud mobiilsus ehk tarkvara saab kasutada ka nutitelefonis või tahvelarvutis. Loe lähemalt, mis on kassatarkvara valikul oluline ning milliseid eeliseid annab RTT kassatarkvara.

Statistika

E-KAUBANDUS

Teabevara