Uuskasutuskeskus avab Lasnamäel järjekordse keskuse

Punase tänava Uuskasutuskeskus
Punase tänava Uuskasutuskeskus

Teisipäeval, 19.juulil kell 10:00 avab Uuskasutuskeskus Punasel tänaval Lasnamäel oma järjekorras kaheksanda keskuse Eestis.

Endises Euromekka keskuses (Punane 50) avatav kauplus on Uuskasutuskeskusel Lasnamäel juba teine. Uuskasutuskeskuse tegevjuhi Katriin Jüriska sõnul jäi Lasnamäe oma 118 437 elanikuga ainult Mustakivi Uuskasutuskeskuse jaoks lihtsalt liiga suureks. Lasnamäelaste seas on Jüriska arvates nii annetajate kui ka klientide näol tunduvalt rohkem potentsiaali, kui üks keskus suudaks teenindada. “Meil on täiesti töötav ja edukas keskus ka näiteks Paides, kus on ainult 8370 elanikku, seega mahuks nii mõeldes Lasnamäele kasvõi kümme Uuskasutuskeskust veel,” naljatles Jüriska.

Uues Uuskasutuskeskuses saab mõistliku hinna eest osta kasutatud riideid, jalanõusid, mööblit, nõusid, mänguasju, raamatuid, aksessuaare, hobivahendeid, muusikat/filme, tehnikat ja palju muud. Kohapeal võetakse annetustena vastu kõik majapidamises üle jäänud korralikud, puhtad ja terved esemed, mis omakorda ringlusesse saadetakse. 

Uuskasutuskeskus (MTÜ Uuskasutus) on 2004 aastal Heateo Sihtasutuse, Eestimaa Looduse Fondi, SA Caritas, Rasmus Raski ja Priit Mikelsaare poolt loodud isemajandav sotsiaalne ettevõte, mille eesmärgiks on saata kasutatud asjad ringlusesse ning muuta uus-ja taaskasutamine lihtsasti kättesaadavaks ja igapäevaseks kõikidele Eesti inimestele.

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Kaubandust sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

SALONSHOP BALTIC OÜ otsib TURUNDUSJUHTI

Salonshop Baltic AS

31. detsember 2018

Tarkvara

RTT kaasaegne kassatarkvara

Kassatarkvara oluliseks eesmärgiks on pakkuda kliendile kiiret ja mugavat teenindust. Suureks trendiks on saanud mobiilsus ehk tarkvara saab kasutada ka nutitelefonis või tahvelarvutis. Loe lähemalt, mis on kassatarkvara valikul oluline ning milliseid eeliseid annab RTT kassatarkvara.

AccountStudio - lihtsalt kohandatav terviklik äritarkvara

Äritarkvara, mida on võimalik kohandada erinevate nõudmiste ja tegevusaladega väike- ja suurettevõtetele. Tarkvara liidestab ettevõtte e-poe nii, et tehingud e-poes kajastuvad ilma valu ja vaevata nii laos kui ka raamatupidamises.

Statistika

E-KAUBANDUS

Teabevara