Coop Eesti uus ostudirektor on Oliver Rist

COOPi uus ostudirektor Oliver Rist
Coop'i uus ostudirektor Oliver Rist

Tänasest alustab Coop Eesti ostudirektori kohusetäitjana tööd Oliver Rist, kes võtab töö üle seniselt ostudirektorilt Taavi Kontsonilt.

Coop Eesti juhi Jaanus Vihandi sõnul on Oliver Risti senine töö Coop Eesti arendusjuhina on olnud silmapaistev ning uus väljakutse ostudirektori ülesannetes on loomulik organisatsioonisisene karjäärihüpe. „Hindan väga kõrgelt tema teadmisi nii kaubandusturust kui kategooriajuhtimisest ning senine koostöökogemus on näidanud Oliveri sobivust meie ees seisvate uute väljakutsetega toime tulemiseks,“ lisas Vihand. Oliver Rist on varasemalt pikalt töötanud uuringufirma Nielsen klienditeenindus- ja pinnahalduslahenduste juhina ning koordineerinud Coopis mitmeid suuri arendusprojekte. Ta on lõpetanud Tartu Ülikooli avaliku halduse ja majanduse eriala.

Eesti jaekaubanduse turuliidri ostuosakonna juhtimine on Vihandi sõnul nagu teate-triatlon – ühel hetkel on vaja ujuda, siis ratast sõita ja seejärel joosta. „Iga lõigu jaoks on vaja inimest, kes seda kõige paremini tegema sobib. Taavi on teinud viimase 2,5 aasta jooksul edukalt tohutu spurdi, mistõttu mõistan täielikult tema soovi aeg natukeseks maha võtta ja pühenduda edaspidi uutele väljakutsetele,“ lisas Vihand.

Coop Eesti on 350 kauplusega suurim toidu- ja esmatarbekaupade kaupluste kett Eestis, mis kuulub 100% eestlastele. Ühistulisel põhimõttel toimiv Coop Eesti koosneb 19 tarbijaühistust, millel on kokku 80 000 klientomanikku. Coop Eestile kuuluvad Maksimarketid, Konsumid, AjaO kauplused, E-Ehituskeskused, Tööriistamarketid ning mitmed kaubamajad ja väiksemad ketimärgita kauplused.

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Seotud lood

Jälgi Kaubandust sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

SALONSHOP BALTIC OÜ otsib TURUNDUSJUHTI

Salonshop Baltic AS

31. detsember 2018

Tarkvara

AccountStudio - lihtsalt kohandatav terviklik äritarkvara

Äritarkvara, mida on võimalik kohandada erinevate nõudmiste ja tegevusaladega väike- ja suurettevõtetele. Tarkvara liidestab ettevõtte e-poe nii, et tehingud e-poes kajastuvad ilma valu ja vaevata nii laos kui ka raamatupidamises.

RTT kaasaegne kassatarkvara

Kassatarkvara oluliseks eesmärgiks on pakkuda kliendile kiiret ja mugavat teenindust. Suureks trendiks on saanud mobiilsus ehk tarkvara saab kasutada ka nutitelefonis või tahvelarvutis. Loe lähemalt, mis on kassatarkvara valikul oluline ning milliseid eeliseid annab RTT kassatarkvara.

Statistika

E-KAUBANDUS

Teabevara