Bauhausi uus kaubamaja loob Eestis üle 130 uue töökoha

Bauhausi uus kaubamaja loob Eestis üle 130 uue töö
Bauhaus pidas sarikapidu Rocca al Mare kaubamaja juures

Maailma üks juhtiv ehituskaubamajade kett Bauhaus avab 2017. a esimeses pooles Eestis enda teise kaubamaja Rocca al Mares. Koguinvesteeringuks kujuneb enam kui 20 miljonit eurot.

“Tallinna Rocca al Mare kaubamaja soovime pakkuda oma valdkonna parimat teenindust ning võtame uude kaubamajja tööle üle 130 töötaja. Kuna osa meie Lasnamäe Bauhaus kaubamaja töötajatest läheb uude kaubamajja tööle, värvatakse samas ka Lasnamäe Bauhaus kaubamajja uusi töötajaid,” selgitas ettevõtte plaane uue kaubamaja sarikapeol Bauhaus Eesti juhatuse liige Ansu Saarela. Uusi töökohti pakutakse eelkõige müügisaali, kassadesse, infopunkti ja kaupade vastuvõtuosakonda. Töötajaid hakatakse värbama septembris. 

Ettevõte peab oluliseks töötajate koolitamist ja arendamist. Uue kaubamaja uusi töötajaid koolitatakse ettevõttesisese koolitusprogrammi abil ja Lasnamäe Bauhaus kaubamajas toimuva töö kõrvalt õppimise käigus.

Koolitatud ja professionaalne personal on Bauhausile ka tulevikus ettevõtte edu alus. Ettevõtte laienemine pakub ka vanadele töötajatele võimalust ettevõttesisese karjääri tegemiseks, sest uude kaubamajja on vaja kümmekond juhtivat töötajat.

Tallinnas Rocca al Mares Kaeravälja tänav 3 asuvale 4,7 hektari suurusele krundile ehitatakse uusimat kontseptsiooni järgiv suur Bauhausi kaubamaja. 

Saarela sõnul on uue kaubamaja asukoht kindlasti üks Lääne-Tallinna parimaid ja kaubamaja avamine lisab selle piirkonna kaubanduslikku atraktiivsust veelgi. Umbes 14 000 m2 suuruse müügipinnaga kaubamajast leiab üle 120 000 toote ehitus-, remondi-, sisustus- ja aiandus- töödeks ning lisaks ka veel laia valiku erinevaid teenuseid.

Vaata sarikapeo pilte Äripäevast.

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Seotud lood

Jälgi Kaubandust sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

Tarkvara

RTT kaasaegne kassatarkvara

Kassatarkvara oluliseks eesmärgiks on pakkuda kliendile kiiret ja mugavat teenindust. Suureks trendiks on saanud mobiilsus ehk tarkvara saab kasutada ka nutitelefonis või tahvelarvutis. Loe lähemalt, mis on kassatarkvara valikul oluline ning milliseid eeliseid annab RTT kassatarkvara.

AccountStudio - lihtsalt kohandatav terviklik äritarkvara

Äritarkvara, mida on võimalik kohandada erinevate nõudmiste ja tegevusaladega väike- ja suurettevõtetele. Tarkvara liidestab ettevõtte e-poe nii, et tehingud e-poes kajastuvad ilma valu ja vaevata nii laos kui ka raamatupidamises.

Statistika

E-KAUBANDUS

Teabevara