Millistel kaubandusettevõtetel on kõige rohkem raha?

Millistel kaubandusettevõtetel on kõige rohkem rah
Millistel kaubandusettevõtetel on kõige rohkem rah

Eesti Ekspress reastas avalike aruannete põhjal Eesti ettevõtted, millel oli eelmise majandusaasta lõpus kõige rohkem raha pangaarvetel või kassas. Kes on need kolm kaubandusettevõtet, kellel on kõige rohkem raha?

Sajal Eesti rahakaimal ettevõttel lebas mullu kontodel või sularahakassades kokku ligi 1,9 miljardit eurot ning see arv kasvas aastaga koguni 38 protsenti. 

Jaekettidest on Maximal ainuüksi sularahana kassades ja pangakaartidel 3,2 miljonit eurot – rohkem kui konkurentidel.

Circle K arvetel seisnud 223,6 miljonist eurost valdav osa oli kontserni finantskeskuse vahendid. See Tallinnas asuv keskus toimib kui sisepank, mille ühele kontole on koondatud kõikide kontserni Baltikumi ja Skandinaavia ettevõtete raha.

Loe pikemalt Eesti Ekspressist.

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Kaubandust sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

SALONSHOP BALTIC OÜ otsib TURUNDUSJUHTI

Salonshop Baltic AS

31. detsember 2018

Tarkvara

RTT kaasaegne kassatarkvara

Kassatarkvara oluliseks eesmärgiks on pakkuda kliendile kiiret ja mugavat teenindust. Suureks trendiks on saanud mobiilsus ehk tarkvara saab kasutada ka nutitelefonis või tahvelarvutis. Loe lähemalt, mis on kassatarkvara valikul oluline ning milliseid eeliseid annab RTT kassatarkvara.

AccountStudio - lihtsalt kohandatav terviklik äritarkvara

Äritarkvara, mida on võimalik kohandada erinevate nõudmiste ja tegevusaladega väike- ja suurettevõtetele. Tarkvara liidestab ettevõtte e-poe nii, et tehingud e-poes kajastuvad ilma valu ja vaevata nii laos kui ka raamatupidamises.

Statistika

E-KAUBANDUS

Teabevara