Amber Beverage Group ostis osaluse tequilaäris

Tequila
Tequila on üks kõige kiiremini kasvavatest alkohoolsete jookide kategooriatest.

Baltimaade suurim alkoholitootja ja maaletooja – SPI kontserni kuuluv Amber Beverage Group – on omandanud märkimisväärse osaluse tequilabrändist Fabrica de Tequilas Finos, millele kuulub tootmishoone Tequila linnas Mehhikos.

Amber Beverage Groupi tegevjuht Seymour Ferreira sõnul annab partnerlus Fabrica de Tequilas Finosega Aber Beverage Groupile võimaluse laiendada tootmist Ameerika Ühendriikidesse ning Kesk- ja Lõuna-Ameerikasse. Fabrica de Tequilas Finose portfell koosneb üle 20 tequilabrändist, sh KAH-i, Don Camilo, Agave 99, Zapopani ja Tonala tequila’d.

„Meil on enam kui sajandi jagu kogemusi selliste kaubamärkide tootmise ja edasimüügiga nagu Moskovskaya viin, Riga Black Balsam’i bitterid ja paljud teised. Grupi tugev ja kiirestikasvav rahvusvaheline äritegevus, mida juhitakse Riia linnast Lätis, tegutseb enam kui 50 eksportturul. Sellega, et ühendame oma oskused ja teadmised hästituntud Mehhiko tequilatootjate meisterlikkusega, loodame laiendada oma alkohoolsete jookide portfelli uues kiirestikasvavas kategoorias ja saavutada veelgi tugevama ülemaailmse positsiooni,“ rõhutab ta. 

Tequila on üks kõige kiiremini kasvavatest alkohoolsete jookide kategooriatest. Juhtiva alkohoolsete jookide turuanalüüsi teostava organisatsiooni IWSR-i andmetel on järgmise viie aasta prognoositav ülemaailmse tarbimismahu kasv 16%. Hetkel on suurimad tequilaturud USA ja Mehhiko, kus 2015. aastal ulatus aastane tarbimine 138 miljoni ehk 81 miljoni liitrini. Euroopas on suurimad tequilaturud Saksamaa, Venemaa ja Ühendkuningriik.

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Kaubandust sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

Tarkvara

RTT kaasaegne kassatarkvara

Kassatarkvara oluliseks eesmärgiks on pakkuda kliendile kiiret ja mugavat teenindust. Suureks trendiks on saanud mobiilsus ehk tarkvara saab kasutada ka nutitelefonis või tahvelarvutis. Loe lähemalt, mis on kassatarkvara valikul oluline ning milliseid eeliseid annab RTT kassatarkvara.

AccountStudio - lihtsalt kohandatav terviklik äritarkvara

Äritarkvara, mida on võimalik kohandada erinevate nõudmiste ja tegevusaladega väike- ja suurettevõtetele. Tarkvara liidestab ettevõtte e-poe nii, et tehingud e-poes kajastuvad ilma valu ja vaevata nii laos kui ka raamatupidamises.

Statistika

E-KAUBANDUS

Teabevara