Vaata Kaubamaja uuenenud Naiste Kingamaailma

Kaubamaja uuenenud Naiste Kingamaailm
Kaubamaja uuenenud Naiste Kingamaailm

Kolmapäeval, 7. septembril avati sügisese moehooaja alguse puhul uuenenud Tallinna Kaubamaja Naiste Kingamaailm ja Meestemaailm, mis on teinud läbi põhjaliku uuenduse. Uute kontseptsioonide aluseks on tänapäevase ja moeteadliku inimese vajadused, mis on pidevas muutumises.

Arhitektuuribüroo KAOS arhitektide kujundatud maailm on saanud inspiratsiooni linnaruumist kus tänavaid ääristavad erinevas stiilis majad ja kasutatud materjalivalik on mitmekesine.

Sobilike toodete leidmine on imelihtne, sest valik on jagatud neljaks piirkonnaks: luksus, trend, klassika ning suka- ja sokipiirkond.

Luksuse piirkonna loomisel võeti šnitti vanadest rikkalike tekstiilide ja stukkdekooriga ehitatud teatrimajadest. Materjalikooslusest leiab hiirehalli sametit, messingikarva metalli, naturaalset tamme ja läikivat akrüüli.

Urbanistliku alatooniga trendipiirkonnas on sisekujunduse poolest trendikas, sest kasutatud on disainimaailmas populaarset betooni ja ehitustellingu elementi.

Linnatemaatika jätkub ka klassika piirkonnas. Sealsed madalad lauad ja kõrged riiulid tsiteerivad nii romaani stiili kui ka paljudest teistest ehitusajastustest läbi käinud kaaremotiivi. Läbivaks materjali- ja värviskeemiks sai sümbioos diagonaalsest tammespoonist ning valgest värvist.

Suka- ja sokipiirkonna disain on lähtunud funktsionaalsest lahendusest ning vajadusest mahutada ära tõeliselt rikkalik valik stiilseid sukki ja sokke.

Uuel Kingamaailma läbivaks elemendiks on „rohealad“, mille muudavad mõnusaks suur hulk mugavaid istumiskohti.

Kogu disainiprotsessi juures oli väga oluline säilitada kassade ja teeninduspiirkondade kasutusmugavus ning seetõttu kaasati projekteerimisse ka Kaubamaja arendusmeeskond ja professionaalsed klienditeenindajad – eks ikka selleks, et tulemus oleks kliendi jaoks parim.

Uuest Kingamaailmast kingi, kotte ja teisi aksessuaare enam kui 140 erinevalt kaubamärgilt.

Vaata, milline nägi välja Tallinna Kaubamaja Kingamaailm enne uuendust.

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Kaubandust sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

SALONSHOP BALTIC OÜ otsib TURUNDUSJUHTI

Salonshop Baltic AS

31. detsember 2018

Tarkvara

RTT kaasaegne kassatarkvara

Kassatarkvara oluliseks eesmärgiks on pakkuda kliendile kiiret ja mugavat teenindust. Suureks trendiks on saanud mobiilsus ehk tarkvara saab kasutada ka nutitelefonis või tahvelarvutis. Loe lähemalt, mis on kassatarkvara valikul oluline ning milliseid eeliseid annab RTT kassatarkvara.

AccountStudio - lihtsalt kohandatav terviklik äritarkvara

Äritarkvara, mida on võimalik kohandada erinevate nõudmiste ja tegevusaladega väike- ja suurettevõtetele. Tarkvara liidestab ettevõtte e-poe nii, et tehingud e-poes kajastuvad ilma valu ja vaevata nii laos kui ka raamatupidamises.

Statistika

E-KAUBANDUS

Teabevara