Asko ja Sotka laiendavad Tartus haaret

Asko ja Sotka laiendavad Tartus haaret
Asko ja Sotka laieneb Lõunakeskuses suurematesse ruumidesse

2017. aasta sügisel laienevad Asko ja Sotka Tartu Lõunakeskuses suurematesse ruumidesse, hõlmates Lõuna-Eesti suurimas kaubanduspargis seejärel pea poole uuest rajatavast pinnast. Kokku laieneb Lõunakeskus 4200 m2 võrra.

Asko ja Sotka kaupluste hoone on esimene ehitusetapp Lõunakeskuse uuele laienemisele.  Lisaks sellele on plaanis ehitada veel kolm hoonet ja lõplik laienev kaubanduspind saab olema ligikaudu 15 600 m2.  „Oleme Asko ja Sotkaga kootööd teinud juba aastaid ning oleme väga rahul, et saame uute ehitatavate ruumide näol koostööd tugevdada. Lõunaeestlaste jaoks on heaks uudiseks seegi, et kaubanduspinna laienemine toob kaasa lisatöökäte vajaduse,“ ütles Lõunakeskus juhatuse liige Jaan Lott.

„Asko ja Sotka Tartu uutes kaasaegsetes ruumides pakume Lõuna-Eesti 200 000 elanikule sisustusvaldkonna mitmekesist sortimenti,“ täpsustas Asko ja Sotka kette Eestis esindav Indoor Group AS tegevjuht Kari Forssten.

Forssteni sõnul jätkavad nad ettevõtte arendamist Eestis, et turu olukorra ja tarbijate soovidega sammu pidada. „Ärikeskkond on aastatega väga palju muutunud ja konkurents on mööbliturul tihe, kuid oleme sellest hoolimata hästi hakkama saanud,“ tunnistas ta. Aastate jooksul on välja arendatud kaupluste e-poed, Asko püsikliendiprogramm ja pakutakse ka sisekujundaja teenust. 

Kesko kontserni kuuluvad Asko ja Sotka mööblijaemüügiketid on Eestis tegutsenud juba 20 aastat. Soome ettevõtjad avasid esimesed kauplused Tallinnas, misjärel laieneti Tartusse ja Pärnusse. Kõige värskemad, tänavu märtsis avatud kauplused asuvad Ida-Virumaal Narvas. Lisaks arenevad kiiresti kaupluste e-poed, mis toimivad nüüdseks juba üle nelja aasta.

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Seotud lood

Jälgi Kaubandust sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

Tarkvara

AccountStudio - lihtsalt kohandatav terviklik äritarkvara

Äritarkvara, mida on võimalik kohandada erinevate nõudmiste ja tegevusaladega väike- ja suurettevõtetele. Tarkvara liidestab ettevõtte e-poe nii, et tehingud e-poes kajastuvad ilma valu ja vaevata nii laos kui ka raamatupidamises.

RTT kaasaegne kassatarkvara

Kassatarkvara oluliseks eesmärgiks on pakkuda kliendile kiiret ja mugavat teenindust. Suureks trendiks on saanud mobiilsus ehk tarkvara saab kasutada ka nutitelefonis või tahvelarvutis. Loe lähemalt, mis on kassatarkvara valikul oluline ning milliseid eeliseid annab RTT kassatarkvara.

Statistika

E-KAUBANDUS

Teabevara