Selver avas venekeelse e-poe

Selver avas ka venekeelse e-poe
Selver avas ka venekeelse e-poe

Selver pakub oma e-poes võimalust lisaks eesti keelele teha ostud ka venekeelses keskkonnas, kus pakutakse eestikeelse e-poega samasugust, ligi 14 000 tootega laia toidu- ja majapidamiskaupade valikut. Venekeelne ostukeskkond on avatud nii era- kui ka äriklientidele. Coopi e-poes on venekeelne veebileht avamises saati ehk käesoleva aasta 9. maist.

„Selveri eesmärk on pakkuda kõigile oma e-poe klientidele kõige mugavamat ja lihtsamini kasutatavat ostukeskkonda ning venekeelse teeninduse pakkumine on järjekordne samm selles suunas. Nii kasutusjuhendid kui ka otsingud on nüüd saadaval ka vene keeles, et klientidel oleks lihtsam leida endale meelepärased toiduained või majapidamistarbed,“ ütles AS Selveri juhatuse liige Kristi Lomp.

Konkreetse toote nimi ja tooteinfo kuvatakse eesti keeles, nii nagu kliendid on neid meie kaubanduses harjunud leidma. E-Selveri kaubavalik ja ostuprotsess on keele-eelistusest sõltumata samasugune, pakkudes klientidele mitmekesist võimalust valida ligi 14 000 toote seast. 

E-poe tellimuse kinnitus ja arve koostatakse eesti või vene keeles vastavalt tellimuse koostamise keelele.

Nii eesti- kui ka venekeelses keskkonnas hõlbustavad toodete leidmist erinevad filtrid ja otsingud, nt saab valida toitumisalast teavet, eelistades gluteenivabasid, laktoosivabasid, vegani- või mahetooteid. Lisaks saab soovitut otsida nimetuse või kaubakategooria järgi, kuid ka tootja, brändi, päritolumaa, hinna või populaarsuse järgi.

Ostu kättesaamiseks pakub e-Selver Tallinnas ja selle lähiümbruses kulleriteenust, järjest kulleri teeninduspiirkonda Harjumaal laiendades. Lisaks on võimalik soovijatel tellimusele ka ise Järve või Pirita Selverisse järele minna, kus soovitud ajal on juba komplekteeritud kaup kliente ootamas. 19. septembril avaneb komplekteeritud ostukotile järeleminemise võimalus ka Tondi Selveris.

Selver on Eestis tegutsev super- ja hüpermarketite kett, mis annab Eestis tööd ligikaudu 2400 inimesele. Selveri ketti kuulub 45 kauplust, lisaks on Selveril ka oma e-pood e-Selver. Selver on 1995. aastal loodud ettevõte, mille põhitegevuseks on jae- ja hulgikaubandus, teenindus ja toitlustus. Selver on AS Tallinna Kaubamaja tütarettevõte.

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Seotud lood

Jälgi Kaubandust sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

SALONSHOP BALTIC OÜ otsib TURUNDUSJUHTI

Salonshop Baltic AS

31. detsember 2018

Tarkvara

RTT kaasaegne kassatarkvara

Kassatarkvara oluliseks eesmärgiks on pakkuda kliendile kiiret ja mugavat teenindust. Suureks trendiks on saanud mobiilsus ehk tarkvara saab kasutada ka nutitelefonis või tahvelarvutis. Loe lähemalt, mis on kassatarkvara valikul oluline ning milliseid eeliseid annab RTT kassatarkvara.

AccountStudio - lihtsalt kohandatav terviklik äritarkvara

Äritarkvara, mida on võimalik kohandada erinevate nõudmiste ja tegevusaladega väike- ja suurettevõtetele. Tarkvara liidestab ettevõtte e-poe nii, et tehingud e-poes kajastuvad ilma valu ja vaevata nii laos kui ka raamatupidamises.

Statistika

E-KAUBANDUS

Teabevara