Ülemiste Citysse tuleb Selveri toidupood

Ülemiste Citysse tuleb Selveri toidupood
Sepapaja Selver

Ülemiste City linnaku arendaja Technopolis Ülemiste AS ja Selver AS sõlmisid lepingu, mille kohaselt üürib Selver järgnevaks 13 aastaks aadressil Sepapaja tänav 2 asuva 900m² hoone. Toidukauplus avab uksed ajaloolises Dvigateli tehase aegses majas 2017. aasta kevad-suvel.

„Uus toidupood hakkab kandma nime Sepapaja Selver,“ rääkis Selveri juhatuse liige Kristi Lomp. „Võttes arvesse suhteliselt väikest müügipinda ja peamist klientuuri, tuleb uue kaupluse kontseptsioon harjumuspärasest Selverist mõnevõrra erinev. Tootevalikus on põhirõhk valmistoidul, värsketel pagaritoodetel, kohapeal valmival kiirtoidul, kohvil ja karastusjookidel. Olemas on elementaarne valik tööstuskaupadest, samuti avab hoone eesosas uksed väike lillepood.“ 

Sepapaja Selveris võetakse kasutusele kõige uuemad müügikeskkonna lahendused, nagu iseteeninduskassad ja e-Selveri väljastuspunkt, mis võimaldab ostkorvi koostada elektrooniliselt ja aega säästa. 

„Tegemist on esimese toidukauplusega Ülemiste City territooriumil, kus tegutseb täna 300 ettevõtet ja töötab 7000 inimest. Toidupoe avamist on siin pikisilmi oodatud,“ kinnitas Technopolis Ülemiste ASi juhatuse esimees Gert Jostov.

Sepapaja tn 2 asub logistiliselt linnaku keskel ning on üks silmapaistvamaid ajaloolise arhitektuuriga hooneid territooriumil. „Kunagi asus selles majas Dvigateli sõjatehase tootmistsehh ja hiljem ladu. Oleme otsustanud hoone renoveerimisel säilitada võimalikult palju tema algsest olekust,“ sõnas Gert Jostov. „Ühe laheda sisekujunduselemendina otsustas ka Selver säilitada nõukogudeaegse tööstusliku kraana kaupluse laes. Kahtlemata tuleb sellest üks unikaalsemaid toidupoode Tallinnas.“

Technopolis Ülemiste investeerib hoone renoveerimisse 1,85 miljonit eurot. Objekti investeerimisotsus jõustub lõplikult pärast ehitusloa väljastamist.

AS Technopolis Ülemiste on endise Dvigateli tehase territooriumile loodud kaasaegse linnaosa Ülemiste City suurarendaja. Linnakus tegutseb täna üle 300 ettevõtte ning seal on endale töökoha leidnud ca 7000 töötajat. Technopolis Ülemiste AS kuulub 51 protsendilise osalusega Soome börsifirmale Technopolis Plc ning 49 protsendilise osalusega AS-le Mainor Ülemiste.

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Seotud lood

Jälgi Kaubandust sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

Tarkvara

AccountStudio - lihtsalt kohandatav terviklik äritarkvara

Äritarkvara, mida on võimalik kohandada erinevate nõudmiste ja tegevusaladega väike- ja suurettevõtetele. Tarkvara liidestab ettevõtte e-poe nii, et tehingud e-poes kajastuvad ilma valu ja vaevata nii laos kui ka raamatupidamises.

RTT kaasaegne kassatarkvara

Kassatarkvara oluliseks eesmärgiks on pakkuda kliendile kiiret ja mugavat teenindust. Suureks trendiks on saanud mobiilsus ehk tarkvara saab kasutada ka nutitelefonis või tahvelarvutis. Loe lähemalt, mis on kassatarkvara valikul oluline ning milliseid eeliseid annab RTT kassatarkvara.

Statistika

E-KAUBANDUS

Teabevara