Omniva investeerib pakiautomaadivõrgustikku üle 20 miljoni euro

Omniva juhatuse liige Ansi Arumeel
Omniva juhatuse liige Ansi Arumeel

Omniva investeerib viie aasta jooksul pakiautomaadivõrgustiku laiendamisse üle 20 miljoni euro, et teha pakisaamine mugavaks lisaks linnadele ka väiksemates asulates.

Omniva avalikustas reedel rahvusvahelise pakiautomaatide hanke, mille väärtuseks on ligikaudu 20 miljonit eurot. Viieks aastaks planeeritud investeeringuga hangitakse uusi pakiautomaate nii Eestisse, Lätti ja Leetu ning suurendatakse ettevõtte pakiautomaadivõrgustikku märkimisväärselt.

Omniva juhatuse liikme Ansi Arumeele sõnul on investeeringu eesmärk viia pakiautomaadid inimestele kogu Baltikumis nii lähedale kui kliendid seda soovivad. „Hanke raames plaanime soetada erinevat tüüpi pakiautomaate Eestisse, Lätti ja Leetu, et kindlustada oma turuliidri positsioon Baltikumis,“ selgitas Arumeel. Seejuures saab teenus kättesaadavaks nii linnades kui ka väiksemates asulates maapiirkondades.

Arumeele sõnul võimaldab taoline investeering vastu tulla klientide ootustele saada oma pakk võimalikult kiiresti, lähedalt ning kellaajast sõltumata. „Kõik pakivaldkonna trendid ja uuringud viitavad, et pakiautomaat on Baltikumis kõige eelistatuim paki saamise ja saatmise kanal. Peagi saame tänu laiaulatuslikule võrgustikule hakata kõiki pakke inimeste kodu lähedal asuvatesse pakiautomaatidesse suunama,“ rääkis Arumeel.

Käesoleva aasta lõpuks on Omnival ligi 33 000 pakilahtriga ning 277 automaadiga suurim pakiautomaadivõrgustik kogu Baltikumis. Tänavu laienes ettevõtte pakiautomaadivõrgustik rohkem kui kolmandiku võrra suuremaks. Lähiaastatel saab kasv olema veelgi hüppelisem.

Järgmisel aastal avab Omniva oma pakiautomaadivõrgustiku kogu Baltikumis ka teistele partneritele kasutamiseks, et anda veelgi hoogu e-kaubanduse kiirele arengule. Võrgustiku laiendamine ja selle avamine ka teistele partneritele kasutamiseks on järjekordne samm klientidele lihtsa pakiteenuse pakkumise suunas.

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Kaubandust sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

SALONSHOP BALTIC OÜ otsib TURUNDUSJUHTI

Salonshop Baltic AS

31. detsember 2018

Tarkvara

AccountStudio - lihtsalt kohandatav terviklik äritarkvara

Äritarkvara, mida on võimalik kohandada erinevate nõudmiste ja tegevusaladega väike- ja suurettevõtetele. Tarkvara liidestab ettevõtte e-poe nii, et tehingud e-poes kajastuvad ilma valu ja vaevata nii laos kui ka raamatupidamises.

RTT kaasaegne kassatarkvara

Kassatarkvara oluliseks eesmärgiks on pakkuda kliendile kiiret ja mugavat teenindust. Suureks trendiks on saanud mobiilsus ehk tarkvara saab kasutada ka nutitelefonis või tahvelarvutis. Loe lähemalt, mis on kassatarkvara valikul oluline ning milliseid eeliseid annab RTT kassatarkvara.

Statistika

E-KAUBANDUS

Teabevara