Omniva investeerib pakiautomaadivõrgustikku üle 20 miljoni euro

Omniva juhatuse liige Ansi Arumeel
Omniva juhatuse liige Ansi Arumeel

Omniva investeerib viie aasta jooksul pakiautomaadivõrgustiku laiendamisse üle 20 miljoni euro, et teha pakisaamine mugavaks lisaks linnadele ka väiksemates asulates.

Omniva avalikustas reedel rahvusvahelise pakiautomaatide hanke, mille väärtuseks on ligikaudu 20 miljonit eurot. Viieks aastaks planeeritud investeeringuga hangitakse uusi pakiautomaate nii Eestisse, Lätti ja Leetu ning suurendatakse ettevõtte pakiautomaadivõrgustikku märkimisväärselt.

Omniva juhatuse liikme Ansi Arumeele sõnul on investeeringu eesmärk viia pakiautomaadid inimestele kogu Baltikumis nii lähedale kui kliendid seda soovivad. „Hanke raames plaanime soetada erinevat tüüpi pakiautomaate Eestisse, Lätti ja Leetu, et kindlustada oma turuliidri positsioon Baltikumis,“ selgitas Arumeel. Seejuures saab teenus kättesaadavaks nii linnades kui ka väiksemates asulates maapiirkondades.

Arumeele sõnul võimaldab taoline investeering vastu tulla klientide ootustele saada oma pakk võimalikult kiiresti, lähedalt ning kellaajast sõltumata. „Kõik pakivaldkonna trendid ja uuringud viitavad, et pakiautomaat on Baltikumis kõige eelistatuim paki saamise ja saatmise kanal. Peagi saame tänu laiaulatuslikule võrgustikule hakata kõiki pakke inimeste kodu lähedal asuvatesse pakiautomaatidesse suunama,“ rääkis Arumeel.

Käesoleva aasta lõpuks on Omnival ligi 33 000 pakilahtriga ning 277 automaadiga suurim pakiautomaadivõrgustik kogu Baltikumis. Tänavu laienes ettevõtte pakiautomaadivõrgustik rohkem kui kolmandiku võrra suuremaks. Lähiaastatel saab kasv olema veelgi hüppelisem.

Järgmisel aastal avab Omniva oma pakiautomaadivõrgustiku kogu Baltikumis ka teistele partneritele kasutamiseks, et anda veelgi hoogu e-kaubanduse kiirele arengule. Võrgustiku laiendamine ja selle avamine ka teistele partneritele kasutamiseks on järjekordne samm klientidele lihtsa pakiteenuse pakkumise suunas.

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Kaubandust sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

Tarkvara

Erply tarkvara – iga poepidaja hindamatu abimees

Mäletad, mida su ema sulle õpetas? Pese enne sööki käed, sest see on eluliselt vajalik. Kui ta õpetaks sind tarkvara valima, ütleks ta: võta Erply, sest ka see on eluliselt vajalik.

Excellent pakub laoettevõtetele terviklikku lähenemist

Pidevalt suurenevate tegevusmahtude ja keerukate tarneahelate tõttu on oluline, et ettevõtte fookus püsiks põhieesmärgil ja ei varjuks tehniliste tegevuste taha. Ettevõtte eri funktsioonide ja osakondade tegevus peab käima käsikäes, sealhulgas raamatupidamine, müük ja laohaldus. Laoarvestus peab kajastuma ka finantsnäitajates ja vastupidi. Kuidas seda lahendada, räägib Excellent Business Solutionsi vanemkonsultant Eva-Mai Saard.

Statistika

E-KAUBANDUS

Teabevara