Tallinna ja Tartu Kaubamajas ning kõikides Selverites saab nüüd teha viipemakseid

Selveri kassad
Selveri kassades on nüüd võimalik teha viipemakseid

Alates 1. detsembrist saab kõikides Selverites ning Tallinna ja Tartu Kaubamajas teha viipemakseid. Esimese suure kaubandusketi üleminekuga puutevabale tehnoloogiale lisandus 600 viipemakse võimalusega makseterminaliga kassat üle Eesti. Swedbank on tänaseks puutevabale tehnoloogiale üle viinud ca 5000 terminali, kokku on turul juba üle 10 000 viipemakset võimaldava terminali.

Swedbanki eraisikute panganduse juht Kaie Metsla rõhutas, et esimese kaubandusketi lisandumine on Swedbanki jaoks märgilise tähendusega. „Viipemakse funktsionaalsuse said hiljuti mitmed Swedbanki kaardid ning uuendus on klientide poolt väga hästi vastu võetud. Tänaseks oleme väljastatud juba ligi 40 000 viipekaarti. Kaardiomanikele on oluline, et nad saaksid viipemakseid teha võimalikult paljudes kohtades ning meie kliendid on esimese suure kaubandusketi liitumist viipemakse võimalusega väga oodanud,“ ütles Metsla.

Selveri juhi Kristi Lombi sõnul moodustavad alla 10-eurosed ostud väga suure osa Selveri ostutehingutest. „Kuna viipemaksete puhul ei pea PIN-koodi sisestama ning piisab kõigest kaardi asetamisest terminali vastu, siis aitab see teeninduskvaliteeti muuta veelgi paremaks, sest viipemaksed aitavad meie klientidel väärtuslikku aega kokku hoida,“ märkis ta.

Kaubamaja ASi tegevdirektori Erkki Lauguse sõnul loob viipemaksete võimalus kliendile olulise lisandväärtuse. „Viipemakseid hakatakse ilmselt enim Toidumaailmas kasutama, see on hea võimalus nii tipptunni kliendile kui ka igapäevasele lõuna ostjaile ostuprotsess kiiremaks ja mugavamaks muuta,“ rääkis ta. Lauguse sõnul otsitakse pidevalt uusi võimalusi kliendi ostumugavuse parandamiseks ning on oluline, et esimesena liitub viipemaksetega just Tallinna Kaubamaja Grupp.

„Kaupmehi, kelle juures saab viipega maksta, tuleb pidevalt juurde. Ka mitmed teised kaubandusketid on vajalike ettevalmistustega lõpusirgel ning juba varsti saavad nad oma klientidele viipemakse võimalust pakkuma hakata. Soovitame jälgida vastavat tähistust - viipemakseid saab teha kõikjal, kus näete viipemakse sümbolit,“ kinnitas Metsla.

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Kaubandust sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

SALONSHOP BALTIC OÜ otsib TURUNDUSJUHTI

Salonshop Baltic AS

31. detsember 2018

Tarkvara

AccountStudio - lihtsalt kohandatav terviklik äritarkvara

Äritarkvara, mida on võimalik kohandada erinevate nõudmiste ja tegevusaladega väike- ja suurettevõtetele. Tarkvara liidestab ettevõtte e-poe nii, et tehingud e-poes kajastuvad ilma valu ja vaevata nii laos kui ka raamatupidamises.

RTT kaasaegne kassatarkvara

Kassatarkvara oluliseks eesmärgiks on pakkuda kliendile kiiret ja mugavat teenindust. Suureks trendiks on saanud mobiilsus ehk tarkvara saab kasutada ka nutitelefonis või tahvelarvutis. Loe lähemalt, mis on kassatarkvara valikul oluline ning milliseid eeliseid annab RTT kassatarkvara.

Statistika

E-KAUBANDUS

Teabevara