MyFitness laieneb Leetu

MyFitness laieneb Leetu
MyFitness laieneb Leetu

Eesti suurim spordiklubide kett MyFitness teatas, et kavatseb järgmisel aastal laieneda Leedu turule.

MyFitnessi juhatuse esimehe Erkki Torni sõnul on ettevõte Leedu turgu põhjalikult jälginud ja analüüsinud juba mõnda aega ning olles oma 21 klubiga turuliider nii Eestis kui Lätis, on selline laienemine ettevõtte strateegilisi plaane silmas pidades loogiline samm. “Näeme Leedu turul suurt potentsiaali, arvestades sealset rahvaarvu ning tõusvat trendi inimeste sportlikes harjumustes. Usume, et MyFitness on heaks täienduseks Leedu spordiklubide turul oma kontseptsiooni, kvaliteedi ning teenuse hindadega. Loodame MyFitnessi Leetu laienemisega elavdada ning kasvatada sealset fitnessmaastikku,” selgitas Torn.

Esimesed klubid Leedus plaanib MyFitness avada 2017. aastal Vilniuses ja Kaunases. Lisaks Leetu laienemisele kavatseb ettevõte avada järgmisel aastal kokku vähemalt kuus uut klubi ka Eestis ja Lätis. “Meie eesmärk on pakkuda oma teenust võimalikult laiale sihtrühmale ning olla eelistatuim spordiklubide kett kõigis kolmes Balti riigis,” ütles Torn laienemist kommenteerides. 

Kõigis kolmes riigis tegutsemine võimaldab ettevõttel pakkuda laiemaid treenimisvõimalusi ka oma tänastele liikmetele, seda just eriti neile kes reisivad regulaarselt Balti riikides.

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Kaubandust sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

SALONSHOP BALTIC OÜ otsib TURUNDUSJUHTI

Salonshop Baltic AS

31. detsember 2018

Tarkvara

RTT kaasaegne kassatarkvara

Kassatarkvara oluliseks eesmärgiks on pakkuda kliendile kiiret ja mugavat teenindust. Suureks trendiks on saanud mobiilsus ehk tarkvara saab kasutada ka nutitelefonis või tahvelarvutis. Loe lähemalt, mis on kassatarkvara valikul oluline ning milliseid eeliseid annab RTT kassatarkvara.

AccountStudio - lihtsalt kohandatav terviklik äritarkvara

Äritarkvara, mida on võimalik kohandada erinevate nõudmiste ja tegevusaladega väike- ja suurettevõtetele. Tarkvara liidestab ettevõtte e-poe nii, et tehingud e-poes kajastuvad ilma valu ja vaevata nii laos kui ka raamatupidamises.

Statistika

E-KAUBANDUS

Teabevara