K-rauta Haabersti kauplus saab 3,4-miljonilise rahasüsti

Haabersti K-Rauta
Haabersti K-Rauta

K-rauta Haabersti kauplus läbib järgmise aasta alguses põhjaliku renoveerimise, millega lisandub uusi tootegruppe ja teenuseid nii era- kui ärikliendile. Tegu on osaga Kesko Senukai Grupi laiemast investeerimisplaanist Baltikumis, mille raames on pea poole võrra kasvanud ka äsja taasavatud K Senukai suurim kauplus Riias. Haabersti K-rauta kauplusesse investeeritakse 3,4 miljonit eurot.

Renoveerimise ajal on kauplus ajutiselt suletud, kõigi uuenduste elluviimine võtab aega umbes kolm kuud. Kauplus suleb uksed 9. jaanuaril ning taasavab need aprillis.  

“Kujundame ümber kogu kaupluse kontseptsiooni – pärast renoveerimist saab Haabersti K-rautast moodne ja tänapäevane kaubanduskeskus,” ütles Kesko Senukai president Artūras Rakauskas. “Paneme ka edaspidi suurt rõhku ärikliendi suunitlusele ning pakume parimat teenust, tingimusi ja valikut.”  

Uuenduste käigus avardub müügipind, muutub keskuse interjöör ning kasvab tootevalik lähtuvalt kohaliku kliendi ootustest. Ehituskauba kõrval pööratakse senisest enam tähelepanu kodusisustusele, majapidamiskaubale ja valgustusele, uute tootegruppidena lisanduvad kodutehnika, kirjatarbed, vabaaja kaubad, mänguasjad ning spordivarustus. Kokku kasvab valik 15 000 toote võrra.  

“Anname nii äri- kui erakliendile lubaduse, et pakume uudsust, laia valikut ja parimaid hindu,” ütles Kesko Senukai juht Arvydas Šapola. “Kui juba täna pakume remondi- ja paigaldusteenuseid, siis tulevikus saab meilt rentida ka tööriistu, lasta õmmelda kardinaid ning ääristada vaipu. Vabandame juba ette võimalike ebamugavuste pärast, mis võivad tekkida seoses kaupluse ajutise sulgemisega kolmeks kuuks.”  

Lisateenuste pakkumiseks ja konsultatsiooni rolli tugevdamiseks luuakse kaupluses täiendavalt 30 töökohta, kokku hakkab uue kontseptsiooniga kaupluses töötama üle 100 inimese.  

Eestis tegutseb 8 K-rauta kauplust: kaks Tallinnas, lisaks üks Tartus, Pärnus, Rakveres, Kuressaares, Võrus, Valgas. Kaubandusvõrku opereerib Kesko Senukai, millele kuulub lisaks Eesti kauplusele 85 poodi Leedus, 8 Lätis ning 20 Valgevenes. Võrgu ühine käive ulatus 2015. aastal 583 miljoni euroni. Kesko grupp on üks juhtivaid jae- ja hulgimüügiettevõtteid Euroopas, mullune käive oli ligi 9 miljardit eurot.

Osale arutelus

Toetajad

Seotud lood

Jälgi Kaubandust sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

Tarkvara

Grossi Toidukaubad: tööajaarvestus muutus kordi lihtsamaks

Grossi Toidukaupade poeketi operaatorfirma OG Elekra AS võttis suvel kasutusele uudse Begin’i tarkvararakenduse, mis muudab aeganõudva tunni- ja tükitöö arvestuse paberil automatiseerituks igakuiseks tööaruannete esitamise ning palgaarvestuse ajakokkuhoidvamaks ja läbipaistvamaks.

Jaekaubandus – kas valida jäik või paindlik laoarvestuse meetod?

Kaalutud keskmine kui lihtsamini hallatav meetod jaekaubanduses, on enam levinud kui FiFO, sest võimaldab lihtsustatud laoliikumist ning kiire jaemüügi puhul üliolulist miinusesse müüki.

Statistika

Käsi­raamatud