Valio: kreeka jogurti turg teeb võidukäiku

valio kreeka jogurt
valio kreeka jogurt

Väetoiduks tituleeritud kreeka jogurti turg tegi möödunud hooajal tiigrihüppe ja kasvas Eestis koguni 140%, mis näitab, et maailmas juhtpositsiooni omav jogurtikontseptsioon kinnitab jõuliselt kanda ka eestimaalaste toidulaual.

Valio turundus- ja tootearendusdirektori Krista Kalbini sõnul on kodumaiste kreeka jogurtite valik kasvutrendis, mistõttu tuleb konkurentsis püsimiseks panna rõhku eristumisele ning järjepidevale tootearendusele.

„Tõime möödunud aastal turule Alma kreeka jogurtiseeria, mis kerkis juba esimese müügikuuga turuliidriks. Edu valem oli tegelikult üpris lihtne – lõime jogurtisarja, mis valmib ainsana Eestis autentsel separeerimismeetodil ehtsast Kreeta saarelt pärit kreeka jogurti juuretisest,“ ütles Kalbin.

„Eesti esimesed maitsestatud kreeka jogurtid loovad sektorisse täiesti uue kategooria, mis pakub juba praegu töövõite ja aitab edaspidi turgu veelgi kasvatada,“ rääkis Kalbin ning ennustas aasta lõpuks kreeka jogurtite turuosa vähemalt kahekordistumist.

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Kaubandust sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

SALONSHOP BALTIC OÜ otsib TURUNDUSJUHTI

Salonshop Baltic AS

31. detsember 2018

Tarkvara

AccountStudio - lihtsalt kohandatav terviklik äritarkvara

Äritarkvara, mida on võimalik kohandada erinevate nõudmiste ja tegevusaladega väike- ja suurettevõtetele. Tarkvara liidestab ettevõtte e-poe nii, et tehingud e-poes kajastuvad ilma valu ja vaevata nii laos kui ka raamatupidamises.

RTT kaasaegne kassatarkvara

Kassatarkvara oluliseks eesmärgiks on pakkuda kliendile kiiret ja mugavat teenindust. Suureks trendiks on saanud mobiilsus ehk tarkvara saab kasutada ka nutitelefonis või tahvelarvutis. Loe lähemalt, mis on kassatarkvara valikul oluline ning milliseid eeliseid annab RTT kassatarkvara.

Statistika

E-KAUBANDUS

Teabevara